Роман Ващук: «Якщо ти любиш Бога, то ти любиш Його творіння»

Український співак, композитор Роман Ващук усім своїм життям й творчістю прославляє Бога, який є Любов. Але, на відміну від інших, він заявляє про це голосно і відкрито.

«Фундаментальний камінь, на якому все будується – Ісус Христос, Господь, наш Спаситель. Воля Господня є блага, угодна і досконала для кожного з нас. І тому, коли будуєш на Ньому, то все виходить добре. Я знаю, бо переконувався у цьому десятки разів», – каже він в ефірі українського радіо Марія (radiomaria.org.ua).

Роман має академічну освіту і може співати в опері, але свою творчість сприймає як служіння, тому не відмовляється від пропозицій взяти участь у проектах різноманітних Благодійних фондів, які збирають кошти для дітей-сиріт і дітей з особливими потребами, а також на лікування дітей. Це “Україна без сиріт”, “Все разом”, “Встигни сказати головне”, “День батька”, “Повірити знову», «Дитина має право на життя”, “Живи”,  “Різдвяний Марафон”  на телеканалі ТБН і інші.

Також Роман виступає з євангелізаційними концертами в чоловічих і жіночих колоніях, лікарнях, інтернатах а також навчальних закладах України.

Творча географія співака виходить далеко за межі України, де його пісні і відео звучать на радіо і телевізійних каналах.

З 2008 року Роман багато концертує в США. Взяв участь в  турі з відомим кантрі співаком Вейдом Спенсером.

У 2015 році представив Україну на українському фестивалі в Атланті, Джорджія. Сольний концерт місті в Сакраменто (2016р.). 2017 рік Роман почав з сольного різдвяного концерту в Веніз і вздовж усього узбережжя Флориди.  Цього ж року про життєвий і творчий шлях співака знято передачу на національному американському телебаченні CTN10.

2018 році виступав в Лос Анджелес, Сан-Франциско і був одним із солістів концерту “О муза, веленью Богу будь покорна” в Сакраменто, Каліфорнія. Наступного року був ведучим українського фестивалю  у Сіетлі , штат Вашингтон, і  концертував з симфонічним оркестром.

Знають Ващука і в Швеції, Німеччині, Словаччині, Фінляндії, Бельгії. У вересні 2017 року взяв участь в концерті до Дня Миру в Роттердамі, Голландія.

Співак є співорганізатором міжнародного фестивалю ЖівіFest, який проходить за підтримки Міністерства культури України.

Брав участь у конкурсному відборі для Evrovision 2013 від України з дуетною піснею «Your love». Але через війну, яка тривала на Донбасі, Україна не подала заявку на конкурс.

У період з 2010 по 2017 роки світ побачили сім відеокліпів Романа: “Лист”, “Дві половини» на дуетну пісню з Мариною Одольською, “Різдвяна”, гімн “Все разом”, “Тобі”, “Прости ”,” Хвилини” і  дуетне відео “I thought of God” з Вейдом Спенсером.

У 2015 році Роман Ващук став одним з ведучих програми про добро і взаємодопомогу “Більше ніж гроші” на державному телебаченні України.

Мистець надзвичайно вимогливий до текстів своїх пісень. Він відмовляється від пропозицій продюсерів відомих груп, які ставлять умови викидати з пісень слова про бога, як не формат.

Каже: «До Бога прийшов через любов до філософії, а тому є людиною глибоких сенсів.

Разом з тим, Роман Ващук є хорошим сім’янином. Виховує з дружиною Розою двох дочок і сина.

 

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини