Церковне свято 9 листопада: що можна і не можна робити на день Нестора Літописця – традиції, прикмети

Києво-Печерський святий Нестор Літописець став персоною не лише церковною, а й історичною. Саме завдяки його праці ми сьогодні знаємо легенду про заснування нашої столиці, можемо почерпнути знання про князів та їх подвиги. Прожив святий багато років і все завдяки одній молитві.

Нестор Літописець. Сьогоднішній день, 9 листопада, по праву належить його пам’яті. Завдяки його працелюбності ми маємо достатньо інформації про Київську державу. Недарма й ще сьогодні День писемності. Та постать святого може бути цікавою тому, що він один з небагатьох служителів Печерської Лаври і своїх сучасників довше всіх. Народився чоловік близько 1056 року, а пішов з життя коло 1114. Тобто дожив Літописець до 57-58. Тодішні київські аристократи ж могли вважатися літніми людьми вже у 30 років.

Церковне свято 9 листопада

Що ж допомогло Нестору продовжити свій вік?

Чернець жив скромно. Багато преподобний молився. Також приділяв Нестор час навчанню. Його вважали одним з найбільш освідчених людей сучасності, адже він знав багато грецьких слів, захоплювався історією та любив літературу.

Вашій увазі і ми пропонуємо сьогодні молитву про здоров’я. Її можна читати і тим, хто зараз, на жаль, бореться з недугом, і тим, хто відчуває силу та міць.

Предобрий Ісусе, що всіх караєш, але не нищиш, зміцнюєш підупалих і підносиш повалених, печалі життя людського розвіюєш. Молимося до Тебе, Боже наш, слугу Твого хворого (ім’я) відвідай Милістю Твоєю, прости йому всякий гріх вільний чи невільний. Так, Господи, Твою Цілющу Силу з Неба зішли, доторкнися до його тіла, погаси його гарячку, вгамуй його пристрасть і всяку таємну неміч. Будь лікарем слузі Твоєму, підійми його з постелі недуги і від ложа болю – цілим і здоровим, зроби його Твоїй Церкві послушником і Твоєї Волі виконавцем. Бо Тобі належить милувати і спасати нас, Боже наш, і ми Тобі славу возсилаємо, Отцю і Сину, і Святому Духові нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Вважається, після її прочитання ви відчуєте одразу прилив енергії та зможете втілити у життя давні плани.

Аби Слово Боже мало потрійну силу, не грішіть сьогодні. Не сваріться з близькими, не проклинайте людей лихим словом, дотримуйтеся правди. Також можна влаштувати 9 листопада легкий піст, відмовившись від м’ясних страв, смаженої їжі, алкоголю.

реклама

Поділіться статтею

Андрій Данилко розцвів поруч з граціозною білявкою

Андрій Данилко розцвів поруч з граціозною білявкою: почуття до Інни Білоконь далеко в минулому?

Деталі особистого життя Андрій Данилка недоступні ні для його оточення, ні для широких мас. Співак повністю виключив можливість такої ситуації, коли назовні виходять речі, що не варто знати громадськості. Тим не менш, у мережу час від часу потрапляють кадру, з яких можна зробити певні висновки.
Наталя Могилевська

Самотня Могилевська розщедрилася та зробила Дантесу несподіваний подарунок: “Я так довго чекала”

Наталя Могилевська була першою продюсеркою співака Володимира Дантеса. Зіркова кар'єра артиста розпочалася з другого сезону української "Фабрики зірок", наставницею якого була саме Наталя. Декілька років тому виконавець вирішив зробити паузу в сольній кар'єрі, проте тепер повертається на сцену.
Максим Галкін зізнався, що двійнята Ліза та Гаррі мучаться від ревнощів

Максим Галкін зізнався, що двійнята Ліза та Гаррі мучаться від ревнощів: “Встають між мною і…”

Відомий російський гуморист Максим Галкін в вперше розповів, що його діти Ліза топ Гаррі мучаться від ревнощів. Не дивлячись на те, який з коміка вийшов прекрасний батько, у сім'ї все одно присутні негативні емоції, які дуже цікаво проявляються. Усі деталі в статті.
Вагітна дружина Романа Сасанчина повідомила про кризу у новоствореній сім'ї

Вагітна дружина Романа Сасанчина повідомила про кризу у новоствореній сім’ї: не дарма затягнули з розписом

Днями вагітна наречена Романа Сасанчина стала його офіційною дружиною. Новина сколихнула мережу, адже дівчина має от-от народити і ніхто не сподівався на розпис молодих людей, поки кохана зірки знаходиться у такому стані. Чому пара поквапилася і про які конфлікти розповіла дружина Романа?
Оля Полякова

Олю Полякову включили до списку знакових діячів культури: хто і за які заслуги просунув Суперблондинку в топ

Оля Полякова - одна з найбільш популярних співачок на вітчизняній естраді. Суперблондинку сцени можна назвати неоднозначною - не всі слухачі сприймають її яскравий та екстравагантний образ, проте заперечити те, що Полякова змогла створити свій неповторний стиль у творчості - неможливо.

Популярне

Останні новини