Як зрозуміти, що домашні рослини відчувають себе погано: пора терміново вживати заходів

Якщо на домашніх рослинах ви замітили занадто довгі пагони, коричневі сухі листя або сонячний опік — вони потребують допомоги. Розповідаємо, як це зробити.

Рослина виросла занадто довгою  

Якщо стовбур та пагони рослини занадто довгі і тягнуться в якусь сторону — йому не вистачає сонячного світла. Щоб вирішити цю проблему, просто переставте горщик на вікно, де дуже багато сонячного світала. Адже рослині не вистачаю важливих поживних елементів. Якщо проблема залишись, варто додати добрива в ґрунт. Це потрібно робити протягом усього вегетаційного періоду з весни до осені.  

На квітучих рослинах немає квітів 

Якщо рослина знаходиться в стадії зрілості але не цвіте — варто переглянути її догляд. Можливо, рослина перенасичена добривом, особливо азотом. У такому випадку варто зменшити кількість поживних елементів. Ще однією причиною відсутності цвітіння може бути погане освітлення, порушений період спокою (якщо такий їй потрібен) або ж переглянте кислотність ґрунтової суміші, можливо вона неправильно підібрана.  

Домашні рослини
Домашні рослини

Листя змінили колір 

Якщо листя рослини міняє колір — йому не підходять умови в яких рослина знаходиться. Жовтий колір сигналізує про те, що у нього занадто багато вологи. Можливо ви його занадто часто поливаєте. У такому випадку зробіть чіткий графік та контролюйте полив рослини. Перед цим провіряйте його грунт, якщо він вологий — поливати не потрібно. Це може призвести ще й до того, що корені просто загниють. А якщо ж на рослині є велика кількість сухого листя, то їй навпаки потрібна вода.  

Листя стали сухими і хрусткими по краях 

Якщо ви замітили на своїй рослині сухі і хрусткі по краям листя — вона отримала сонячний опік. Це можу статись, якщо горщик довго стоїть під прямими сонячними променями або ви, обприскуючи, поливали квіти та залишили каплі на листях. Це зіграє як лінзи і приведе до опіків. Або ж рослина довго не поливалась і перебуває в кімнаті з сухим повітрям. Щоб виправити цю проблему, переконайтесь що у рослини достатньо води або приберіть з прямих сонячних променів. Обприскувати рослину можна але переконайтесь, що на неї не попадатимуть прямі сонячні промені.  

реклама

Поділіться статтею

Вагітна Лілія Ребрик з круглим животом заговорила про майбутнє поповнення

Вагітна Лілія Ребрик з круглим животом заговорила про майбутнє поповнення: “Так мало потрібно для щастя”

Вагітна Лілія Ребрик заінтригувала мережу новим знімком та розповіддю, яка може бути натяком на її чергову вагітність. Телеведуча заговорила про жіноче щастя і вдало приховала животик на знімку, який прикріпила до запису. Усі деталі читайте в статті.
Віра Брежнєва та Костянтин Меладзе

Віра Брежнєва та Костянтин Меладзе переїхали в розкішні київські апартаменти за мільйон доларів (ФОТО)

Віра Брежнєва та її продюсер Костянтин Меладзе таємно одружилися в 2015 році. За їхніми словами, вони не грали пишне весілля, а просто розписалися в одному з європейських міст та влаштували романтичну вечерю. Зараз подружжя вирішило переїхати з Москви до Києва, де купили розкішні апартаменти.
Церковне свято 21 жовтня

Церковне свято 21 жовтня: що можна і не можна робити на Різдво Пресвятої Богородиці – традиції, прикмети

Найважливіше свято сьогодні відзначає наша церква. Шануємо та згадуємо маму Христа - Пречисту Діву Марію, яка теж явилася на землю, як звістка про силу Господню. Дізнайтеся, як правильно справити 21 жовтня, чи потрібно дотримуватися посту і йти до храму.
Ольга Сумська з донькою Антоніною Паперною

Старша донька Ольги Сумської Тоня Паперна зізналася, чому не хоче повертатися до України, де у неї вся рідня

Старша донька Ольги Сумської від актора Євгена Паперного, Антоніна, вже декілька років живе в Москві. Там дівчина зустріла своє кохання та народила двох доньок. До України вона не планує повертатися. За зізнанням Тоні, у неї навіть немає зараз змоги часто прилітати в гості до сім'ї.
Як виглядає кохання всього життя Наталі Могилевської

Як виглядає кохання всього життя Наталі Могилевської: не одружився і покинув покинув з розбитим серцем

У житті відомої української співачки Наталі Могилевської було багато чоловіків, але тільки один зміг підкорити її серце. Саме його вона називає найбільшим коханням і саме його згадує з трепетом у серці. Усі деталі про їхні стосунки читайте далі у нашій статті.

Популярне

Останні новини