Неділя, 7 Березня, 2021

Як зрозуміти, що домашні рослини відчувають себе погано: пора терміново вживати заходів

Якщо на домашніх рослинах ви замітили занадто довгі пагони, коричневі сухі листя або сонячний опік — вони потребують допомоги. Розповідаємо, як це зробити.

Рослина виросла занадто довгою  

Якщо стовбур та пагони рослини занадто довгі і тягнуться в якусь сторону — йому не вистачає сонячного світла. Щоб вирішити цю проблему, просто переставте горщик на вікно, де дуже багато сонячного світала. Адже рослині не вистачаю важливих поживних елементів. Якщо проблема залишись, варто додати добрива в ґрунт. Це потрібно робити протягом усього вегетаційного періоду з весни до осені.  

На квітучих рослинах немає квітів 

Якщо рослина знаходиться в стадії зрілості але не цвіте — варто переглянути її догляд. Можливо, рослина перенасичена добривом, особливо азотом. У такому випадку варто зменшити кількість поживних елементів. Ще однією причиною відсутності цвітіння може бути погане освітлення, порушений період спокою (якщо такий їй потрібен) або ж переглянте кислотність ґрунтової суміші, можливо вона неправильно підібрана.  

Домашні рослини
Домашні рослини

Листя змінили колір 

Якщо листя рослини міняє колір — йому не підходять умови в яких рослина знаходиться. Жовтий колір сигналізує про те, що у нього занадто багато вологи. Можливо ви його занадто часто поливаєте. У такому випадку зробіть чіткий графік та контролюйте полив рослини. Перед цим провіряйте його грунт, якщо він вологий — поливати не потрібно. Це може призвести ще й до того, що корені просто загниють. А якщо ж на рослині є велика кількість сухого листя, то їй навпаки потрібна вода.  

Листя стали сухими і хрусткими по краях 

Якщо ви замітили на своїй рослині сухі і хрусткі по краям листя — вона отримала сонячний опік. Це можу статись, якщо горщик довго стоїть під прямими сонячними променями або ви, обприскуючи, поливали квіти та залишили каплі на листях. Це зіграє як лінзи і приведе до опіків. Або ж рослина довго не поливалась і перебуває в кімнаті з сухим повітрям. Щоб виправити цю проблему, переконайтесь що у рослини достатньо води або приберіть з прямих сонячних променів. Обприскувати рослину можна але переконайтесь, що на неї не попадатимуть прямі сонячні промені.  

Поділіться статтею

Андрій Данилко та Інна Білоконь

Андрій Данилко та його “дружина” Інна Білоконь гайнули разом на відпочинок: не можуть один без одного

Колись Андрій Данилко натякнув на те, що мав стосунки з партнеркою. Що між ними зараз?
Ксенія Мішина

Екс-холостячка Ксенія Мішина перефарбувалась у блондинку і позбулася довгого волосся: схожа на чоловіка

Ксенія Мішина здивувала своїх шанувальників нереальним перевтіленням.

Популярне

Останні новини