Чому мер Львова живе за кошти дружини та не соромиться статусу альфонса

Андрій Садовий заробляє менше дружини і не моромиться цього.

У одному з інтерв’ю чинний мер Львова Андрій Садовий розповів, що левова частина коштів його сім’ї належить дружині Катерині.Сам політик декларує відносно невеликі суми коштів.

При цьому у власності родини мера є приватний будинок і автомобіль. При цьому будинок сім’я мера побудувала з гроші, виручені від продажу квартири та невеликої частини акцій телеканалу “Люкс”.

Діти Львівського міського голови ходять до приватних навчальних закладів.

При цьому всі витрати на освіту і дім лежать на плечах Катерини Кіт-Садової. Тож скільки коштів йде на витрати по дому він не знає.

Andrii Sadovyi
Андрій Садовий

Крім цього усе майно родини Садових оформлене на його дружину. При цьому Катерина Кіт-Садова заробляє набагато більше свого чоловіка-політика. Крім ци статків, дружина мера Львова працює у багатьох громадських організаціях і є активним користувачем мережі Instagram.

Druzhyna Andriia Sadovogo Kateryna
Дружина Андрія Садового Катерина

При таких статках вона зауважує, що надає перевагу українським брендам одягу, які, найчастіше, єдорожчими за європейські. У такому ж одязі ходить і сам інтелігентний мер.

Рішення про оформлення майна на дружину міський голова пояснив тим, що дружина зможе забезпечувати родину у випадку, якщо з політиком щось станеться. При цьому сам Андрій Садовий не бачить нічого поганого в тому, що Катерина заробляє набагато більше. Політик зауважує, що у нього така робота і зазначає, що його зарплата становить лише 25 тисяч гривень з усіма надбавками та преміями.

Andrii Sadovui z rodynoiu
Андрій Садовий з родиною

При цьому, за словами родини мера, діти не отримують все нове і найкраще.Мер з дружиною не вважають за необхідне розбещувати їх.

Схожі статті

Таємні гарні місця Львова, яких немає у путівниках. Що подивитися, щоб закохатися у місто назавжди

Львів – це місто, яке потребує до себе особливого ставлення, бо воно ніби має магічну силу, яка надихає на нові думки, почуття та дії. Оскільки багатьом українцям зараз не вистачає саме натхнення, ми вирішили розсекретити таємниці міста Лева.

Стрийський парк: поєднання краси та розкоші

Стрийський парк – один з найстаріших та найгарніших парків України. Сучасні технології, гарна природа та простір зробили його улюбленим парком львів'ян.