Маша Полякова похизувалася розкішним букетом квітів від бойфренда: пара на відстані підтримує романтику

18-річна донька відомої української співачки Олі Полякової Маша Полякова показала подарунок від коханого хлопця Артура, коли дівчина фарбувала волосся в салоні краси.

Музична виконавиця Оля Полякова навчає Машу не реагувати на публічний хейт, невдоволення та критику від аудиторії, проте нещодавній інцидент вийшов за всі рамки етичних меж.

Маша Полякова
Маша Полякова та Оля Полякова

Полякова заявила, що подаватиме заяву до суду через опублікований матеріал виданням “Главред”, який публічно принизив 18-річну Машу. Все через відео, де зіркова мама вирішила потренуватися з дівчиною на свіжому повітрі й на ньому видніється фігура її доньки. Матеріал містив некоректні вислови та образи в адресу Маші.

Артистка звернулася до видання та має намір за будь-яку ціну довести справу до кінця. Оля заявила, що такі ситуації за кордоном не допускаються, тому команду просто б “стерли”. Додала, що діти – то святе, тому зазіхати на них не має права ніхто.

Проте Маша Полякова не подає ознак ображеної дівчини, тому продовжує активно вести власний блог, показувати буденність та ситуації з життя. Цього разу Полякова вирішила пофарбувати волосся та показалася в кріслі майстра салону краси, де на неї чекав приємний сюрприз. Марія отримала в подарунок розкішний букет рожевих троянд від коханого Артура. Навіть, коли хлопець не поруч, він намагається дивувати кохану знаками уваги.

Маша Полякова похизувалася розкішним букетом квітів від бойфренда

Нагадаємо, що Оля Полякова та Вадим Буряковський вже мали змогу познайомитися з потенційним зятем. Батьки підтримали дівчину у виборі її хлопця, тому не заперечують в продовженні їхніх стосунків. Сама Маша теж знайома з родичами Артура й додала, що мама бойфренда досить привітна та мила, проте тато дещо серйозний.

Схожі статті

Виховує сина в атмосфері розкоші: Даша Кацуріна та Володимир Дантес подарували 3-річному Івану автомобіль

Згадуючи власне дитинство, більшість з нас пам'ятають досить скромні, але приємні подарунки. Сучасні діти, особливо коли у них такі відомі батьки, як Даша Кацуріна, отримують куди вагоміші сюрпризи.

“Зірки-хмарочоси”: скільки сантиметрів у зрості Каті Осадчої, довгоногої Олі Полякової та Лесі Нікітюк

Не у сантиметрах щастя. Але завжди добре, коли цих сантиметрів більше, а не навпаки. Це чудово знають Оля Полякова, Катя Осадча та Леся Нікітюк, які є одними з найвищих зірок українського шоубізу.