Здається, що у догляді за орхідеєю немає ніяких складностей. У природі дана квітка зростає в повітрі, тримаючись за гілки дерев та інші природні опори. І все стає дуже просто, коли в повітрі стабільна висока волога, багато опадів, а також немає перепадів температур. Задача ускладнюється, коли мова йде про помірний часовий пояс.
Вдома українці здебільшого вирощують орхідею, пересипаючи її дерев’яним субстратом. Він не затримує вологу і дає можливість квітці почуватися більш-менш комфортно. Але маленька помилка може призвести до непоправних наслідків і орхідея довго приходить до тями. Що вже казати про те, щоб квітка дала квітконоси.
Експерт розповів, як підживити орхідею, щоб вона дала нові квітконоси
Але досвідчені господині, яких мають хист у догляді за квітами знають, як допомогти їй так би мовити розправити крила.
За словами квітникарів, підживлення із цедри лимона і рисової води дуже корисне для ослаблених орхідей та орхідей, які повільно ростуть. Завдяки цьому органічному добриву рослини зміцніють і зможуть сформувати нові квітконоси.
Для цього вам потрібно залити кип’ятком подрібнену цедру. В іншу посудину також залити окропом рис. Обидва розчини мають постояти декілька годин. Після цього їх необхідно процідити та з’єднати між собою.
Таким підживлення можна збризкувати як коріння орхідеї так і її листя. Але необхідно пам’ятати про те, що квітка могла просто захворіти і тоді їй потрібний абсолютно інший догляд, який включає препарати.
І хоча орхідея дуже любить вологу, важливо пам’ятати про те, що її коріння легко починає загнивати, якщо води занадто багато.
Ефект від підживлення має з’явитися вже через декілька тижнів. А сама орхідея вас обов’язково порадує розкішним цвітінням.