Залийте це окропом – і навіть дуже слабка орхідея дасть нові квітконоси. Рецепт підживлення

Орхідея — дуже вдячна рослина. Якщо правильно за нею доглядати, вона витратить усі свої сили для того, аби вас потішити. Але як допомогти слабкі рослинні прийти до тями?

Здається, що у догляді за орхідеєю немає ніяких складностей. У природі дана квітка зростає в повітрі, тримаючись за гілки дерев та інші природні опори. І все стає дуже просто, коли в повітрі стабільна висока волога, багато опадів, а також немає перепадів температур. Задача ускладнюється, коли мова йде про помірний часовий пояс.

Вдома українці здебільшого вирощують орхідею, пересипаючи її дерев’яним субстратом. Він не затримує вологу і дає можливість квітці почуватися більш-менш комфортно. Але маленька помилка може призвести до непоправних наслідків і орхідея довго приходить до тями. Що вже казати про те, щоб квітка дала квітконоси.

Експерт розповів, як підживити орхідею, щоб вона дала нові квітконоси

Експерт розповів, як підживити орхідею, щоб вона дала нові квітконоси

Але досвідчені господині, яких мають хист у догляді за квітами знають, як допомогти їй так би мовити розправити крила.

За словами квітникарів, підживлення із цедри лимона і рисової води дуже корисне для ослаблених орхідей та орхідей, які повільно ростуть. Завдяки цьому органічному добриву рослини зміцніють і зможуть сформувати нові квітконоси.

Для цього вам потрібно залити кип’ятком подрібнену цедру. В іншу посудину також залити окропом рис. Обидва розчини мають постояти декілька годин. Після цього їх необхідно процідити та з’єднати між собою.

Таким підживлення можна збризкувати як коріння орхідеї так і її листя. Але необхідно пам’ятати про те, що квітка могла просто захворіти і тоді їй потрібний абсолютно інший догляд, який включає препарати.

І хоча орхідея дуже любить вологу, важливо пам’ятати про те, що її коріння легко починає загнивати, якщо води занадто багато.

Ефект від підживлення має з’явитися вже через декілька тижнів. А сама орхідея вас обов’язково порадує розкішним цвітінням.

Схожі статті

Посівний календар на січень 2025: сприятливі дні для проведення підготовчих робіт на городі

В місячному календарі на січень 2025 року існує кілька сприятливих днів для проведення підготовчих робіт на городі. Коли саме їх проводити — розповідає "Сенсація".

Названі наймодніші кольори для кухні: Ектор та Ярославський у тренді, а Мартиновська – ні

У сучасному дизайні відтінок меблів на кухні має дуже велике значення і навіть може впливати на настрій господині. Дизайнери вже назвали наймодніші кольори 2025 року.

Потрібно лише 1 раз посадити біля дому: 5 рослин, які проженуть усіх комах-шкідників з ділянки

Використання таких рослин замість хімічних засобів протидії з комахами є екологічним та ефективним рішенням для вашого саду чи городу. Шкідники будуть тікати, а запах трав лише радувати вас.

Спатифілум знову зацвіте: що потрібно вашому “жіночому щастю” – і фіалки теж оцінять

Забезпечивши кілька основних умов, спатифілум і фіалки будуть радувати вас своїми квітами, перетворюючи ваш дім на справжній зелений оазис. Головне, це дотримуватися певних рекомендацій і все вийде.

Чи потрібен курям півень, щоб вони несли більше яєць: пояснення, як збільшити несучість

Фермери-початківці часто цікавляться, чи потрібно підселяти півня до курей у курник і чи вплине це на якість яєць. "Сенсація" розповідає, чи потрібний півень у курнику.

Ці забуті бабусині підгодівлі допоможуть виростити велику цибулю: будуть зразкові екземпляри

Аграрії поділилися секретом того, як виростити гарну та велику цибулю, як в супермаркеті. Овочі будуть такі апетитні та естетичні, ніби картинка з соцмереж.