Залийте це окропом – і навіть дуже слабка орхідея дасть нові квітконоси. Рецепт підживлення

Орхідея — дуже вдячна рослина. Якщо правильно за нею доглядати, вона витратить усі свої сили для того, аби вас потішити. Але як допомогти слабкі рослинні прийти до тями?

Здається, що у догляді за орхідеєю немає ніяких складностей. У природі дана квітка зростає в повітрі, тримаючись за гілки дерев та інші природні опори. І все стає дуже просто, коли в повітрі стабільна висока волога, багато опадів, а також немає перепадів температур. Задача ускладнюється, коли мова йде про помірний часовий пояс.

Вдома українці здебільшого вирощують орхідею, пересипаючи її дерев’яним субстратом. Він не затримує вологу і дає можливість квітці почуватися більш-менш комфортно. Але маленька помилка може призвести до непоправних наслідків і орхідея довго приходить до тями. Що вже казати про те, щоб квітка дала квітконоси.

Експерт розповів, як підживити орхідею, щоб вона дала нові квітконоси

Експерт розповів, як підживити орхідею, щоб вона дала нові квітконоси

Але досвідчені господині, яких мають хист у догляді за квітами знають, як допомогти їй так би мовити розправити крила.

За словами квітникарів, підживлення із цедри лимона і рисової води дуже корисне для ослаблених орхідей та орхідей, які повільно ростуть. Завдяки цьому органічному добриву рослини зміцніють і зможуть сформувати нові квітконоси.

Для цього вам потрібно залити кип’ятком подрібнену цедру. В іншу посудину також залити окропом рис. Обидва розчини мають постояти декілька годин. Після цього їх необхідно процідити та з’єднати між собою.

Таким підживлення можна збризкувати як коріння орхідеї так і її листя. Але необхідно пам’ятати про те, що квітка могла просто захворіти і тоді їй потрібний абсолютно інший догляд, який включає препарати.

І хоча орхідея дуже любить вологу, важливо пам’ятати про те, що її коріння легко починає загнивати, якщо води занадто багато.

Ефект від підживлення має з’явитися вже через декілька тижнів. А сама орхідея вас обов’язково порадує розкішним цвітінням.

Схожі статті

Цибуля й часник лежатимуть місяцями і не подумають зів’янути: розкрито секрет зберігання

Цибуля й часник лежатимуть місяцями і не подумають зів'янути завдяки цьому секрету зберігання. Як уникнути псування овочів та продовжити їхнє життя?

Прасувати чи не прасувати – ось, в чому питання: що робити з постіллю одразу після прання

Деякі господині все ж вдаються до прасування постільної білизни після прання, але чи варто це робити та чи корисно - фахівці розставили всі крапки над "і".

ТОП-3 ідеї, які будуть в поміч кожній господині: як цибуля може допомогти в господарстві

Мало хто задумується про те, наскільки корисною може бути цибуля в господарстві, а дарма - як цей звичайний овоч може зробити ваше життя значно легшим?

Замість 1000 добрив: заміокулькас почне випускати листочки щотижня – потрібен лише 1 продукт

Вирощування заміокулькасу в домашніх умовах має свої особливості. Наприклад, потрібно вчасно підживити рослину і тоді на ній сформуються багато нових листочків. Розповідаємо про ефективне добриво.

Кури та кролі скажуть вам спасибі: 3 цікавих способів оновити старий сарай без особливих витрат

Як і будь-яка споруда, сарай на дачі періодично потребує ремонту. Якщо споруда міцна, її досить просто оновити. 3 нехитрих та бюджетних способів, з якими впорається будь-який господар.

ТОП-8 місць, де не можна зберігати гроші: чому це так важливо і що треба знати

Від цього залежить ваш успіх і достаток у будинку - чому не можна зберігати кошти там, де звикли їх ховати більшість людей. Забудьте про це місце раз і назавжди.