Залийте це окропом – і навіть дуже слабка орхідея дасть нові квітконоси. Рецепт підживлення

Орхідея — дуже вдячна рослина. Якщо правильно за нею доглядати, вона витратить усі свої сили для того, аби вас потішити. Але як допомогти слабкі рослинні прийти до тями?

Здається, що у догляді за орхідеєю немає ніяких складностей. У природі дана квітка зростає в повітрі, тримаючись за гілки дерев та інші природні опори. І все стає дуже просто, коли в повітрі стабільна висока волога, багато опадів, а також немає перепадів температур. Задача ускладнюється, коли мова йде про помірний часовий пояс.

Вдома українці здебільшого вирощують орхідею, пересипаючи її дерев’яним субстратом. Він не затримує вологу і дає можливість квітці почуватися більш-менш комфортно. Але маленька помилка може призвести до непоправних наслідків і орхідея довго приходить до тями. Що вже казати про те, щоб квітка дала квітконоси.

Експерт розповів, як підживити орхідею, щоб вона дала нові квітконоси

Експерт розповів, як підживити орхідею, щоб вона дала нові квітконоси

Але досвідчені господині, яких мають хист у догляді за квітами знають, як допомогти їй так би мовити розправити крила.

За словами квітникарів, підживлення із цедри лимона і рисової води дуже корисне для ослаблених орхідей та орхідей, які повільно ростуть. Завдяки цьому органічному добриву рослини зміцніють і зможуть сформувати нові квітконоси.

Для цього вам потрібно залити кип’ятком подрібнену цедру. В іншу посудину також залити окропом рис. Обидва розчини мають постояти декілька годин. Після цього їх необхідно процідити та з’єднати між собою.

Таким підживлення можна збризкувати як коріння орхідеї так і її листя. Але необхідно пам’ятати про те, що квітка могла просто захворіти і тоді їй потрібний абсолютно інший догляд, який включає препарати.

І хоча орхідея дуже любить вологу, важливо пам’ятати про те, що її коріння легко починає загнивати, якщо води занадто багато.

Ефект від підживлення має з’явитися вже через декілька тижнів. А сама орхідея вас обов’язково порадує розкішним цвітінням.

Схожі статті

Як прибрати жир і запах з мікрохвильової печі: 1 спосіб, який працює і ніколи не підводить

У когось мікрохвильова піч на кухні вмикається раз на місяць, у когось навпаки працює кожен день і вимагає чималого догляду. Як прибрати з неї запах та жир?

1 склянка “частування” в землю — мурахи знатимуть своє місце: напівзабутий спосіб із СРСР

Якщо вам не дають спокою мурахи, то є дієвий спосіб, який значно спростить вам життя. Вам не доведеться ходити в магазин за спеціальними засобами.

Те, що ми називаємо просто кашею, перетворює перець на велетнів: прийом, який працює на всі 100

Найкраще добриво для болгарських перців знаходиться прямо у нас під носом, і необхідно лише простягнути руку. Розповідаємо про ефективний прийом.

Видаляю всього 3 листки, і помідори ростуть як на дріжджах: сусіди тільки дивуються

Городники часто не беруть цей нюанс до уваги, і дуже дарма, адже він може суттєво вплинути на здоров'я рослини та якість врожаю. Розповідаємо, що треба зробити.

Цей сорт картоплі “Олег Винник” городу: багато шанувальників, збираю по 200 відер

Картопля – популярний овоч, який багато дачників вирощують на своїх ділянках. Коренеплід представлений різними сортами і в тому числі найврожайнішими. Про один з них розповімо у цьому матеріалі.

Коли сіяти кріп та петрушку у відкритий ґрунт: ідеальний час і поради фермера-багатія

Виростити ароматну і соковиту зелень петрушки або кропу на домашній грядці не так вже й важко. Достатньо буде дотримуватись певних правил та обрати сприятливі дні для посіву.