Як правильно прати рушники: корисні поради – будуть ідеально чистими і мʼякими

Як правильно прати рушники? Експерт дав неймовірні поради, які завжди будуть в нагоді. Завдяки ним рушники будуть ідеально чистими і мʼякими.

Випрати рушники до ідеальної чистоти – не така вже й складна задача, але тільки у випадку, якщо вам все одно наскільки мʼякими і приємними на дотик вони будуть після сушіння.

Окрім того, важливо вміти зберегти свіжість білизни рушників після прання впродовж зберігання.

Експерт розповів, як правильно прати рушники вдома

Експерти пояснили, як відібрати жирні плями на кухонних рушниках
Експерт розповів, як правильно прати рушники вдома

Перш за все, необхідно відсортувати рушники. Їх не можна прати з одягом, на якому є застібки або металевий декор. Усе це може стати причиною появи зачіпок.

По-друге, сортуємо рушники за кольором: світлі, темні та кольорові. Разом брати не рекомендується, щоб уникнути псування кольору.

Далі необхідно переконатися, що на рушниках немає серйозних забруднень. У випадку, якщо є, точково наносимо агресивні пральні засоби для видалення плями.

Щоб рушники були м’якими та ніжними на дотик обираємо легкі пральні засоби. Зазвичай більше підходить гель.

Кондиціонерами для білизни користуватися не можна, так як вони зменшують здатність рушників вибирати вологу.

Оптимальна температура прання — 60 градусів. Якщо рушники високої якості та з бавовни, можна підняти температуру до показника 90.

Якщо присутній поганий запах у відсік для кондиціонера можна додати оцет або соду. Вони прекрасно справляються з цією проблемою.

Обираємо делікатний режим прання для того, або залишки миючого засобу були обов’язково видаленими.

Сушити необхідно при низькій температурі або взагалі природнім шляхом. Якщо ви сушите рушники на свіжому повітрі, то необхідно уникати прямих сонячних променів.

При цьому старайтеся не перевантажувати пральну машину. Рушники потребують вільного простору для ефективного прання. Також намагайтеся взагалі не користуватися відбілює чим, адже він швидко зруйнує тканину рушника.

Періодично періть на високій температурі: це допомагає позбавитися бактерій.

Схожі статті

Виросте солодким і мʼясистим: 5 найкращих сортів солодкого перцю для ранньої посадки

Мрія багатьох дачників — відшукати найкращі сорти солодкого перцю, які підходять для ранньої посадки. "Сенсація" зібрала 5 солодких та мʼясистих сортів, які дають стабільно високий врожай.

Врожай зросте втричі, якщо зробите це: додайте ці 2 інгредієнти в лунку при посадці цибулі

Всі дачники хочуть отримати гарний врожай, але не всі правильно доглядають за рослинами - 1 лайфхак, який подарує вам гарні й смачні плоди цибулі.

Солодше не знайти: агрономи назвали сорт “цукрової” моркви, якою треба засіяти город у 2025-му

Кожен дачник мріє віднайти свої ідеальні сорти овочів, з яких можна отримати максимум користі. "Сенсація" дізналася, який сорт "цукрової" моркви ідеально підходить для посіву в 2025 році.

Будуть великі неприємності: які 5 предметів у жодному разі не можна носити в кишені

Часто ми в кишеню вкидаємо що-небудь і навіть не замислюємось, які це наслідки може мати - які предмети не можна носити в штанах і яке цьому пояснення?

Схаменіться, бо врожаю не побачите як своїх вух: 5 рослин, які не можна підгодовувати золою

Підгодівля городніх рослин деревною золою – популярний метод, яким користуються багато дачників. Проте це добриво корисне не всім рослинам. Ось які культури не можна підгодовувати деревною золою.

Ви його уникаєте, а дарма: який колір має бути 100% у кожній домівці – відповідь вас здивує

Коли доходить справа до ремонту, то у власників виникає питання, в яких кольорах зробити інтер'єр, щоб був затишок і приємна атмосфера - який колір має бути у кожній оселі?