Як правильно прати рушники: корисні поради – будуть ідеально чистими і мʼякими

Як правильно прати рушники? Експерт дав неймовірні поради, які завжди будуть в нагоді. Завдяки ним рушники будуть ідеально чистими і мʼякими.

Випрати рушники до ідеальної чистоти – не така вже й складна задача, але тільки у випадку, якщо вам все одно наскільки мʼякими і приємними на дотик вони будуть після сушіння.

Окрім того, важливо вміти зберегти свіжість білизни рушників після прання впродовж зберігання.

Експерт розповів, як правильно прати рушники вдома

Експерти пояснили, як відібрати жирні плями на кухонних рушниках
Експерт розповів, як правильно прати рушники вдома

Перш за все, необхідно відсортувати рушники. Їх не можна прати з одягом, на якому є застібки або металевий декор. Усе це може стати причиною появи зачіпок.

По-друге, сортуємо рушники за кольором: світлі, темні та кольорові. Разом брати не рекомендується, щоб уникнути псування кольору.

Далі необхідно переконатися, що на рушниках немає серйозних забруднень. У випадку, якщо є, точково наносимо агресивні пральні засоби для видалення плями.

Щоб рушники були м’якими та ніжними на дотик обираємо легкі пральні засоби. Зазвичай більше підходить гель.

Кондиціонерами для білизни користуватися не можна, так як вони зменшують здатність рушників вибирати вологу.

Оптимальна температура прання — 60 градусів. Якщо рушники високої якості та з бавовни, можна підняти температуру до показника 90.

Якщо присутній поганий запах у відсік для кондиціонера можна додати оцет або соду. Вони прекрасно справляються з цією проблемою.

Обираємо делікатний режим прання для того, або залишки миючого засобу були обов’язково видаленими.

Сушити необхідно при низькій температурі або взагалі природнім шляхом. Якщо ви сушите рушники на свіжому повітрі, то необхідно уникати прямих сонячних променів.

При цьому старайтеся не перевантажувати пральну машину. Рушники потребують вільного простору для ефективного прання. Також намагайтеся взагалі не користуватися відбілює чим, адже він швидко зруйнує тканину рушника.

Періодично періть на високій температурі: це допомагає позбавитися бактерій.

Схожі статті

Навіщо класти на батарею лавровий лист: цей секрет знають одиниці – тепер він завжди буде там

Навіщо класти на батарею лавровий лист? Цей простий секрет знають одиниці, але тепер він завжди буде там. Докладніше дізнайтеся в нашому матеріалі.

Зробіть це і доларове дерево виросте файним: ось який ґрунт та горщик вибрати для заміокулькаса

Заміокулькас чи доларове дерево — невибаглива рослина, яка для гарного росту потребує створення особливих умов. Сукулент буде рости добре в зручному горщику, наповненому якісним ґрунтом.

Чому розсаду не можна висаджувати в стаканчики з-під сметани чи йогурту — не робіть цього ніколи

Наближається середина зими і цей час — ідеальний для підготовки до садово-городніх робіт. Розповідаємо, чому не можна використовувати для вірощування розсади пластикові стаканчики з-під сметани.

Розсипте це по грядках в теплиці з 31 грудня по 10 січня – навесні будете вражені врожаєм

Експерти назвали найпростіший спосіб підготувати ґрунт перед посадкою. Це ціла традиція, яка є одним із секретів успішного врожаю і міцного зв'язку з природою.

Експерти розповіли, що насправді відбувається взимку з садом: цих процесів майже не помітно

Експерти розповіли, що відбувається з деревами у холоди та морози і як рослини пристосовуються, щоб не просто пережити зиму, а й підготуватися до майбутнього врожаю. Це дуже цікаво!

Морква та цибуля не гниють по пів року: 4 ефективних способи зберегти врожай до березня

Врожай моркви та цибулі, зібраний із городу — може залишитись свіжим до весни. Розповідаємо, що потрібно зробити господарям, щоб овочі залишалися свіжими якомога довше.