Як правильно прати рушники: корисні поради – будуть ідеально чистими і мʼякими

Як правильно прати рушники? Експерт дав неймовірні поради, які завжди будуть в нагоді. Завдяки ним рушники будуть ідеально чистими і мʼякими.

Випрати рушники до ідеальної чистоти – не така вже й складна задача, але тільки у випадку, якщо вам все одно наскільки мʼякими і приємними на дотик вони будуть після сушіння.

Окрім того, важливо вміти зберегти свіжість білизни рушників після прання впродовж зберігання.

Експерт розповів, як правильно прати рушники вдома

Експерти пояснили, як відібрати жирні плями на кухонних рушниках
Експерт розповів, як правильно прати рушники вдома

Перш за все, необхідно відсортувати рушники. Їх не можна прати з одягом, на якому є застібки або металевий декор. Усе це може стати причиною появи зачіпок.

По-друге, сортуємо рушники за кольором: світлі, темні та кольорові. Разом брати не рекомендується, щоб уникнути псування кольору.

Далі необхідно переконатися, що на рушниках немає серйозних забруднень. У випадку, якщо є, точково наносимо агресивні пральні засоби для видалення плями.

Щоб рушники були м’якими та ніжними на дотик обираємо легкі пральні засоби. Зазвичай більше підходить гель.

Кондиціонерами для білизни користуватися не можна, так як вони зменшують здатність рушників вибирати вологу.

Оптимальна температура прання — 60 градусів. Якщо рушники високої якості та з бавовни, можна підняти температуру до показника 90.

Якщо присутній поганий запах у відсік для кондиціонера можна додати оцет або соду. Вони прекрасно справляються з цією проблемою.

Обираємо делікатний режим прання для того, або залишки миючого засобу були обов’язково видаленими.

Сушити необхідно при низькій температурі або взагалі природнім шляхом. Якщо ви сушите рушники на свіжому повітрі, то необхідно уникати прямих сонячних променів.

При цьому старайтеся не перевантажувати пральну машину. Рушники потребують вільного простору для ефективного прання. Також намагайтеся взагалі не користуватися відбілює чим, адже він швидко зруйнує тканину рушника.

Періодично періть на високій температурі: це допомагає позбавитися бактерій.

Схожі статті

У квітні 2025 в Дніпропетровській області вже висаджують ці 4 культури – бо потім буде пізно

Які культури вже активно висаджують в Дніпропетровській області у квітні? Розповідаємо, що саме можна вже зараз посіяти в землю, аби отримати рясний врожай.

1 помилка в посадці, через яку гинуть томати і баклажани: попрощаєтеся з врожаєм через це

У догляді за баклажанами та помідорами важливо не тільки дотримуватися усіх рекомендацій, але й не допустити деяких промахів. Про один з них розповідаємо в нашому матеріалі.

Сад перетвориться на розкішний голландський парк: 4 правила висадки та догляду за гладіолусами

Гладіолуси нерідко можна побачити на ділянці у садівників, але цвітуть вони не у всіх, адже одиниці знають, як правильно доглядати за цими квітками - запамʼятайте основі чотири правила.

Дачниці-киянки діляться секретом: дають землі ложку сухої гірчиці – і ніяких шкідників у 2025

Завдяки сухій гірчиці земля у городі насититься поживними речовинами, а самі рослини будуть захищені від шкідників. Кияни-дачники розповіли про ще кілька плюсів застосування гірчиці.

На Черкащині кладуть у лунку ложку звичайного попелу – перець росте м’ясистий, як яблуко

Додавання попелу — це простий і ефективний спосіб виростити перець, що стане справжньою окрасою вашого городу. Цей натуральний підхід зберігає екологічний баланс ділянки і самих овочів.

Морква з медовою ноткою: сорт, який став чемпіоном на овочевих ринках – спробуйте у 2025-му

Завдяки своїм унікальним характеристикам і простоті у догляді цей сорт моркви став фаворитом серед городників. Якщо хочете спробувати щось справді особливе, даний сорт стане кращим вибором.