Вирощування болгарського перцю на городі має свої особливості. Ця рослина має цілий ряд вимог, яких потрібно дотримуватись. Якщо ви бажаєте зібрати багатий врожай болгарського перцю — візьміть до уваги ось ці 3 хитрощі.
Коронна квітка
Багато хто з дачників слідкує ретельно за тим, аби “спіймати” найпершу квітку на кущах болгарського перцю. І дуже радіють її появі. Проте, така радість передчасна, адже саме через неї може знизитись якість та обʼєми врожаю.
Саме тому коронну квітку потрібно видаляти відразу після того, як помітили її.
Правила посадки
Болгарський перець не висаджують занадто щільно. Адже в загущених посадках культура не зможе повноцінно розвиватися. Тому на 1 квадратному метрі городу слід розташувати лише 4 кущики культури.
Такий підхід залишить перцю достатньо місця для того, аби розвиватись та в подальшому порадувати дачника високими врожаями.
Добрива
Болгарський перець буде рости добре лише в якісному ґрунті. Багато досвідчених городників намагаються підготувати землю для висадки кущів перцю заздалегідь.
Крім того протягом сезону варто вводити поживні суміші.
В першу чергу варто додати у ґрунт азотні добрива і кальцій. Коли на кущах завʼяжуться перші плоди — слід додати фосфор та калій.
Вирощування овочі-гігантів на власному городі — завдання не з простих. Успіх в цій справі на 90% залежить від вибору правильного сорту. Водночас слід зауважити, що навіть великоплідні сорти можуть сягнути своїх максимальних розмірів лише при дотриманні усіх правил агротехніки.
Також кінцевий результат буде залежати від кліматичних умов. Один і той же сорт болгарського перцю демонструватиме різні результати в залежності від того регіону, в якому росте.