Герань буде тішити своєю красою всю зиму: запам’ятайте це просте, але натуральне підживлення

Герань буде тішити своєю красою всю зиму, якщо скористаєтеся цією підкормкою. Обовʼязково запам'ятайте це просте, але натуральне підживлення.

Свого часу герань називали квіткою бідних людей. Така слава за нею закріпилася в Іспанії. Справа в тому, що ці квітки не вимагали особливого догляду, пишно цвіли і коштували копійки.

Для їхнього догляду не потрібен був ні садівник, ні спеціаліст, і господині прекрасно могли впоратися з пеларгонією самостійно. В розкішних домах герані ніколи не було. Втім, часи змінилися, а селекціонери вивели неймовірну кількість видів цієї квітки, яка може дати фору навіть гортензії.

Квітникарі розповіли, чим підживити герань взимку

Квітникарі розповіли, чим підживити герань взимку

Так як квітка сама по собі прийшла до нас з теплих країн в зимовий період часу вона проживає чималий стрес через малу кількість світла, низькі температури та її перепади, підвищену вологість. Листя втрачає свої властивості, стає тьмяним, жовтіє. Іноді навіть починається о падіння.

Для вирішення цієї проблеми необхідно забезпечити рослину додатковим освітленням за допомогою фітолампи. Також важливо проводити регулярні підживлення з переважанням калію та фосфору, які допомагають запобігти пожовтенню листя та стимулюють утворення квіткових бруньок.

Найкраще підживлення можна приготувати власними руками і не йти до магазину з цією метою. Достатньо зробити це самостійно з доступних компонентів. Для цього потрібно подрібнити шкаралупу 1-2 яєць, додати столову ложку деревної золи та залити теплою водою. Після дводенної витримки розчин слід процідити.

Поливати квітку ними можна раз у 10 днів. Варто відмітити, що необхідність у більшій кількості поливу зазвичай взимку відпадає, так як волога випаровується дуже повільно, а сама квітка багато води не бере.

Також пам’ятайте, що герань може дати прекрасні черенки навесні. Тому збережіть їй гілочки для того, аби вона змогла потішити вас дітками. І хто знає, можливо вже наступної зими у вас буде набагато більше квітів на підвіконні.

Схожі статті

Секрет селян у 3 поколіннях: киньте “це” у грубку, щоб вона давала в 4 рази більше тепла

Вибір правильного палива та методів його використання може істотно підвищити ефективність вашого опалення. Тепла в домі буде набагато більше, якщо використовувати ці прості поради.

Якщо не хочете зайвих проблем із розсадою: у які ємності небажано висаджувати насіння

Досвідчені садівники та дачники ніколи не використовують цю тару для вирощування розсади. Якщо не хочете зайвих проблем, то прислухайтеся до цих порад.

Як часто треба поливати розсаду, щоб усе добре росло: городники прийшли до єдиного рішення

Городники розповіли, яку розсаду скільки потрібно поливати. А головне, як часто! Уже є чіткі відповіді на ці запитання, які ґрунтуються на досвіді городників із стажем.

Чому не можна викидати картопляні очистки: про це вам не розповість сусід по дачі

Хто б міг подумати, що насправді картопляне лушпиння може бути корисним не лише в побуті, а й на городі - чому його не потрібно викидати і де використоувати?

Як зменшити кількість пилу у домі та прибирати рідше: кілька способів, які точно допоможуть

Чим потрібно обробити всі поверхні вдома, щоб позбутися пилу на тривалий час. Експерти назвали спосіб, який допоможе зменшити кількість прибирань вдома. А також, забути про бактерії.

Пластикові пляшки від молока більше не викидаю: подруга навчила робити тримач губок для посуду

Ось чому пластикові пляшки з-під молока я більше не викидаю. Моя краща подруга навчила мене робити тримач губок для посуду. Неймовірно корисний лайфхак.