Коли в 2025 році потрібно сіяти редис, не чекаючи весни: як створити умови для рекордного врожаю

Щоб зібрати хороший урожай редиски у 2025 році, не обов'язково чекати весни. Можна посадити її раніше, а в березні вже робити салати з власних запасів.

Взимку, коли овочі коштують божевільних грошей, у багатьох сім’ях не можуть дозволити включити до свого щоденного раціону такої “розкоші”, як свіжі салати. Навіть редис для них стає недоступним. Тому доводиться чекати весни, коли можна буде висадити на ділянках власну редиску. Однак, як стверджують досвідчені городники, насолодитись смаком свіжих коренеплодів можна вже зараз.

Як швидко виростити редиску, не чекаючи весни
Як швидко виростити редиску, не чекаючи весни

Так, якщо на вашій дачній ділянці є теплиця, в якій зберігається температура від +2 до +5 градусів, можна сміливо розпочинати посадку редиски. Коренеплід вважається холодостійкою культурою, тому цієї температури буде достатньо, щоб зійшло насіння. Попередньо необхідно вибрати сорти редиски, які підходять для вирощування у закритому ґрунті.

Коли зійдуть перші сходи, то температуру в теплиці потрібно буде підняти. Вдень до +15, уночі достатньо буде до +8.

Подбайте про освітлення, яке теж відіграє важливу роль при вирощуванні овочів у тепличних умовах. Якщо ви вирощуєте редис взимку, то освітлювати теплицю лампами необхідно, як мінімум, 8 годин.

Як швидко виростити редиску, не чекаючи весни
Як швидко виростити редиску, не чекаючи весни

Для того, щоб ваш редис швидко дозрівав і виріс здоровим, необхідно забезпечити йому оптимальні умови. Наприклад, полив має бути регулярним. При цьому не заливайте грядки дуже сильно, інакше від надлишку води редиска гнитиме. Досвідчені садівники рекомендують поливати редис через день.

Не забувайте підтримувати вологість у теплиці та обов’язково її провітрюйте, тому що надмірна вологість може стати “принадою” для розвитку багатьох грибкових захворювань і тоді хорошого врожаю вам не бачити.

Схожі статті

30 різних добрив в одній копійчаній підживці: городники пояснили, чим підготувати полуницю

Полуниця буде великою та соковитою, якщо дати їй правильну підживку. Є простий засіб, який зможе замінити одразу декілька добрив. Цим методом користуються всі досвідчені городники.

Врожаю буде стільки, що набридне збирати: 4 народних способи підживлення огірків

Огірки будуть родити цілими мішками, якщо знати декілька простих секретів. Народні підживки працюють краще за хімію. Ось 4 способи, які реально збільшують урожай.

Петрушці це в жодному разі не можна: 3 головні заборони — вона цього не переносить

Смачна петрушка на городі — це вже половина успіху, адже соковита зелень значно покращує смак будь-якої страви. І все ж таки, її треба ще виростити.

Маленький город — великий врожай: 3 способи ефективного використання невеликої ділянки

Невеликий город — це не перепона для хорошого врожаю. Є 3 хитрощі, які дозволяють виростити все, що потрібно навіть в таких умовах. Ділимося ефективними порадами для власників маленьких ділянок.

Ви самі винні: грядка натякала, цибуля кричала, а ви ігнорували – 2 ознаки, що потрібна зола

Здавалося, все було в порядку, як раптом немає врожаю цибулі. Що насправді ви могли не помітити, поки овоч давав знати про негаразди? Розповідаємо детальніше.

Мармеладний сорт полуниці, що дозріває вже у червні та липні: саджанці, що варто придбати зараз

Полуниця цього сорту є надійною інвестицією в урожайність, якість та радість від вирощування однієї з найсмачніших ягід. Вона здатна приносити плоди двічі за один сезон.