Більше ніякої жовтизни! Незвичайна підгодівля для часнику, що зубчики після неї – з “кулак”

Всі городники мріють про величезний врожай із великими плодами, це стосується і часнику - чим підживити овоч, щоб зубчики були ого-го. Розповідаємо.

Для того, щоб отримати великий врожай часнику, потрібно надати йому правильний догляд, в тому числі гарно його підживлювати. Це слід робити до посадки і після. Ярі сорти часнику зазвичай садять навесні, коли температура ґрунту 5-7 градусів.

Однак, часто трапляється так, що часник починає висихати і жовтіти і цьому є ряд причин. Якщо ж на рослині є надлишок або дефіцит вологи, то важливо врегулювати режим поливу: при сухій температурі поливати рясно, а при надмірному зволожені – зробити паузу на два тижні.

Городники розповіли, чим підживити часник, щоб зубчики виросли великими
Городники розповіли, чим підживити часник, щоб зубчики виросли великими

Ще однією причиною, чому часник може жовтіти – це нестача поживних речовин. Якщо часник вирощується на одному й тому самому місці кілька років, то він потребує регулярного підживлення. Тому важливо використовувати спеціальні добрива для часнику й контролювати стан землі. Також не забувайте, що короткочасні заморозки можуть пошкодити ніжні стебла овоча, тому часник може пожовтіти.

Чим підживити часник?

Для підгодівлі рослини чудово підійде деревний попіл. Саме це добриво сприяє кращому розвитку головок часнику та овоч стає більш стійким до різних захворювань. Для підживлення просто потрібно розсипати попіл після поливу часнику.

Городники розповіли, чим підживити часник, щоб зубчики виросли великими
Городники розповіли, чим підживити часник, щоб зубчики виросли великими

Наступним ідеальним варіантом буде мульчування перегноєм або курячим послідом. Варто зазначити, що курячий послід спочатку має полежати не менше двох років перед тим як пустити його в хід. Також часник можна підживити сечовиною. Для цього слід розчинити 2 столові ложки сечовини в 8 літрах води і полити грядки.

Для боротьби зі шкідниками краще використати розчин з солі. Для цього вам знадобиться 10 літрів води та 250 грамів солі. Цим розчином промийте грядки, а через 10 днів повторіть цю процедуру.

Городники розповіли, чим підживити часник, щоб зубчики виросли великими
Городники розповіли, чим підживити часник, щоб зубчики виросли великими

Також можна використати нашатирний спирт. До 8 літрів води додайте 50 грамів нашатирю та обприскати овоч ввечері – ось і все. Обовʼязково прийміть до уваги дані методи, щоб вирости часник з величезними зубчиками та щоб він не жовтів.

Схожі статті

Найкращий сорт ранньостиглої полуниці “Смак дитинства”: зберете з куща по 2 кг для варення

Полуниця "Смак дитинства" — високоврожайний сорт ягід, який відрізняється відмінним смаком і стійкістю до шкідників та хвороб. Про інші особливості сорту "Сенсація" розповість далі.

У нас ця картопля не родить: які 3 сорти не варто саджати в Україні – вони ніколи не виростають

Картопля – популярний в Україні коренеплід, якій дачники саджають на городах щороку. Однак не кожен сорт може порадувати високими врожаями. "Сенсація" назве 3 сорти бараболі, краще не саджати.

20 мл під суху герань – рослину не впізнати: тепер вона королева мого саду, а не троянда

Далеко не всі полюбляють герань, однак, вся справа в тому, як вирощувати дану квітку. Якщо ви внесете це добриво, вона складе конкуренцію троянді.

Черешня скидає квітки? Все тому, що ви не зробили це – цього літа зберете ящики врожаю

Зовсім скоро в Україні заквітнуть сади, а над черешневими деревами гудітимуть вирії бджіл і різні комахи, які запилюватимуть кожну квіточку. Але буває таке, що черешневий цвіт засихає і осипається.

Вирощуємо по 12 баклажанів на кущі: як забути про колорадського жука і павутинного кліща

Якщо на городі завівся колорадський жук, то варто подумати не тільки про картоплю, але і про свої баклажани, адже шкідники обожнюють ними ласувати.

Якщо бутони троянд починають гнити, обробіть їх таким методом: забудете про хвороби

Яке розчарування! Ми виходимо в сад насолодитися трояндами, а вони всередині гнилі, або мають заражені пелюстки з плямами та дірками. Що робити?