Ця малина вас “озолотить”: високоврожайний сорт, який ідеально підходить для продажу

Сорт ремонтантної малини "Зюгана" був виведений відносно недавно — в жовтні 1999 року, у Швейцарії. Його головні особливості — це висока врожайність, крупні плоди та довгий строк зберігання.

Вирощування ремонтантної малини на ділянці може принести господарю великі гроші. Адже ця культура дає врожай двічі за сезон і кожен раз — у великій кількості.

Сорт ремонтантної малини “Зюгана” — високоврожайний, має крупні ягідні плоди, великі костянки, ягоди яскравого кольору, які добре зберігають свій колір та консистенцію.

Ще одна особливість сорту малини “Зюгана” – це великий строк зберігання. Після збору врожаю ягоди залишаються свіжими та тримають форму протягом 10 днів. Тому їх можна продавати. До того ж в ремонтантної малини “Зюгана” — доволі висока швидкість розмноження. З одного маточного куща можна “здобути” до 280 саджанців.

Високоврожайна малина Зюгана: особливості сорту
Високоврожайна малина Зюгана: особливості сорту

Ягідна культура цього сорту ідеально підходить для компактних садів, де простір для посадки обмежений. Також цю малину можна вирощувати в контейнерах без зниження відсотку врожайності.

Період цвітіння припадає на квітень, травень та червень. На одному пагоні може формуватися до 150-200 квітів.

Листя в рослини — зеленого кольору, із прожилками та тоненькими волосяними відростками між ними. Здалеку вони створюють враження, що лист малини насправді сірий, а не зелений.

На одному плодоносному пагоні малини “Зюгана” формується від 13 до 21 плодів. Мʼякоть плодів — щільна, еластична та міцна. Малина цього сорту приємна на смак і з легкою кислотою.

На початку сезону ягоди малини більш конічні, а потім стають округлими. В більш північному кліматі ягоди ремонтантної малини залишаються конічними. З одного куща малини “Зюгана” можна зібрати до 3 кг ягід з одного куща.

Слід відзначити і високу морозостійкість ягідної культури. Малина цього сорту може витримати холоди до -31.5 градусів. Без проблем переносить дощову погоду. Має середню стійкість до фітофтори.

Врожайний сорт малини Зюгана: особливості
Врожайний сорт малини Зюгана: особливості

Малина “Зюгана” активно плодоносить в червні – липні та серпні – жовтні. Її ягоди можна їсти з грядки свіжими, а також готувати з них варення, джеми або наповнювачі для кондитерських виробів. Малину можна заморожувати та зберігати в холодильнику протягом 10 днів.

Схожі статті

Найкращий сорт ранньостиглої полуниці “Смак дитинства”: зберете з куща по 2 кг для варення

Полуниця "Смак дитинства" — високоврожайний сорт ягід, який відрізняється відмінним смаком і стійкістю до шкідників та хвороб. Про інші особливості сорту "Сенсація" розповість далі.

У нас ця картопля не родить: які 3 сорти не варто саджати в Україні – вони ніколи не виростають

Картопля – популярний в Україні коренеплід, якій дачники саджають на городах щороку. Однак не кожен сорт може порадувати високими врожаями. "Сенсація" назве 3 сорти бараболі, краще не саджати.

20 мл під суху герань – рослину не впізнати: тепер вона королева мого саду, а не троянда

Далеко не всі полюбляють герань, однак, вся справа в тому, як вирощувати дану квітку. Якщо ви внесете це добриво, вона складе конкуренцію троянді.

Черешня скидає квітки? Все тому, що ви не зробили це – цього літа зберете ящики врожаю

Зовсім скоро в Україні заквітнуть сади, а над черешневими деревами гудітимуть вирії бджіл і різні комахи, які запилюватимуть кожну квіточку. Але буває таке, що черешневий цвіт засихає і осипається.

Вирощуємо по 12 баклажанів на кущі: як забути про колорадського жука і павутинного кліща

Якщо на городі завівся колорадський жук, то варто подумати не тільки про картоплю, але і про свої баклажани, адже шкідники обожнюють ними ласувати.

Якщо бутони троянд починають гнити, обробіть їх таким методом: забудете про хвороби

Яке розчарування! Ми виходимо в сад насолодитися трояндами, а вони всередині гнилі, або мають заражені пелюстки з плямами та дірками. Що робити?