Як покращити врожайність дерев навесні? Ці добрива для соковитих та солодких плодів

Як зробити так, щоб плодові дерева давали великі та соковиті фрукти, солодкі на смак та абсолютно здорові? У нашому матеріалі розповімо головний секрет.

Коли на ділянці є декілька фруктових дерев, звичайно хочеться отримати максимально велику користь від них. Зокрема, щоліта ми чекаємо на врожай.

Неважливо, це яблука, вишня чи можливо груша, — вони однаково популярні в українській кулінарії, рецептах для консервації, і просто дуже смачні. В них маса вітамінів, які необхідні для нашого організму, і головне — вони містять фруктозу, яка дарує нам відчуття ситості та енергійності.

Експерт розповів, які добрива роблять плоди фруктових дерев солодкими

Плодові дерева, які потрібно садити навесні
Експерт розповів, які добрива роблять плоди фруктових дерев солодкими

Але все частіше стається так, що дерева плодоносять або погано, або дають маленькі та кислі плоди. Як цього уникнути? Звичайно, досвідчені фермери знають, які добрива необхідно придбати, щоб надати рослинам усі необхідні мікроелементи. Але ми пропонуємо інший варіант, який не потребує фінансових вкладень.

Зокрема, осінь вже пройшла, тим не менш, це важливий секрет врожайності: необхідно вносити компост або коровʼяк перед настанням холодів. Це допоможе розвиватися кореневій системі, і вистояти у стресові ситуації.

Що ж стосується весни, тут ситуація ще простіша. Вам необхідно просто зібрати золу та додати її у ґрунт біля коріння дерев для того, щоб надати всі необхідні мінерали для розвитку пагонів та подальшого плодоношення. Також можна внести недорогі фосфатні добрива, адже вони позитивно відображаються на здоров’ї рослин.

Нагадуємо, що весною також необхідно проводити обрізку для того, аби рослина швидше нарощувала нові та здоров’я пагони, позбавляти дерева хворобливих частин, обробляти стовбури вапном, аби відлякувати грибок та шкідників.

При роботі з інсектицидами та фунгіцидами не забувайте про власний захист, адже це може призвести до серйозних захворювань і у майбутньому може коштувати вам здоров’я.

Схожі статті

5 підживлень – і цвітуть все літо! Підгодовую троянди цією “підживкою” – аромат на весь сад

Щоб троянди тішили вас своїм цвітам все літо, слід правильно їх підживлювати навесні і влітку - така процедура передбачає 5 етапів. Що, коли та як потрібно робити?

Від 2 компонентів живцям користі більше, ніж від стимуляторів: пухнасте коріння буде одразу

Укорінення молодих живців – процедура, яка має певні нюанси. Щоб прискорити ріст клітин в рослинах садівники використовують натуральні стимулятори. Вони будуть альтернативою хімічним препаратам.

Вишня та черешня вродять як ніколи — 3 секрети ідеального добрива: від ягід відбою не буде

Отримати розкішний врожай ягід — мрія багатьох городників. Розповідаємо в нашому матеріалі, як зібрати багато черешні і вишні. Це дуже легко і швидко.

Посадіть у саду ці 2 рослини, щоб відлякати кліщів. Цих паразитів одразу наче вітром здуває

Кліщі — небажані гості абсолютно в будь-якому саду. Але як зробити так, щоб цей паразит навіть не думав зайти на вашу ділянку? Ділимося секретом.

Орхідея зацвіте моментально! Поливаю лише цим і так – 1 дія, а цвіт як з картинки в Instagram

Кожна господиня вже давно переконалась, наскільки вибагливою є орхідея, але щоб вона довго і рясно цвіла, потрібно знайти до неї особливий підхід - як квітку правильно поливати і чому це так важливо?

Щоб вродило точно, посадіть ці рослини: якими культурами засіяти ділянку після часнику

Зібрали врожай часнику, але не знаєте, що посадити після нього? Городники розповіли, які культури є ідеальними для вирощування і збільшать врожайність вдвічі.