Урожай огірків, капусти і томатів попре, як на дріжджах: у цьому добриві є все, що потрібно

У цьому добриві є майже все, що необхідно для рослин, тому його часто використовують для підвищення врожайності багатьох овочевих культур, які найчастіше вирощують на городах.

Вже давно не новина, що майбутній урожай залежить від багатьох факторів – від ґрунту, способу посадки, обраного сорту рослини, технології вирощування, своєчасного поливу та боротьби зі шкідниками та, звичайно ж, від добрива. Сьогодні на ринку представлений величезний вибір мінеральних, мікробіологічних складів, але більшість садівників та городників зазвичай віддають перевагу органічним – гумусу, перегною, торфу, компосту, гною та іншим. І особливе місце у тому числі займає деревна зола.

Городники пояснили, що чим посипати дерева та кущі до початку лютого
Городники пояснили, що чим посипати дерева та кущі до початку лютого

Досвідчені городники вже давно знають, що саме в ній містить цінні та натуральні компоненти, які так необхідні для добрива рослин. Наприклад, корисні речовини – марганець, цинк, мідь, калій та фосфор та вуглекислий кальцій. У складі також є невелика кількість азоту та хлору.

Однак, слід запам’ятати, що не всі рослини люблять деревну золу. Експерти не рекомендують використовувати її для незміцнілої розсади, а також підживлення редиски, кавунів, щавлю та лохини. Не чекайте на позитивний результат при добриві золою троянд і гортензій, а також хвойних культур.

Городники пояснили, чому ранній посів у лютому не завжди чудова ідея

Городники пояснили, чому ранній посів у лютому не завжди чудова ідея

Зате для багатьох овочів зола є ідеальним добривом. Експерти називають всі види капусти, огірків, томату, салатів, кропу, шпинату та цибулі. Але тут необхідно дотримуватися головного правила – краще недогодувати, ніж перегодувати.

Експерти запевняють, що при висаджування розсади в ґрунт навесні достатньо буде 2 ст. ложок на 1 саджанець. Можна використати інший спосіб – розкидати золу по грядці перед її перекопуванням на 1 кв. м буде достатньо 2-3 склянок деревної золи, а вже потім висаджувати рослини.

Городники назвали дешеве добриво, яке люблять майже всі овочі на грядках
Городники назвали дешеве добриво, яке люблять майже всі овочі на грядках

Схожі статті

Киньте насіння цих кавунів у теплиці – раніше за всіх зберете солодкий врожай: нюанс у сортах

Виростити кавуни у теплиці, на сьогодні, реальна справа. У цьому немає нічого складного, особливо, якщо попередньо знати, що і як потрібно робити.

Розкрито секрет поливу розсади: як не засушити і не втопити молоді паростки – всі тонкощі

Щоб виростити міцну та здорову розсаду, яка стане основою майбутнього врожаю, особлива увага приділяється поливу. Треба знати всі тонкощі, адже одна маленька помилка може все зіпсувати.

Ці 2 природні добрива – еліксир для овочів та зелені: розкішний врожай за справжні копійки

З цими природними добривами, ви не лише зекономите свої гроші, а й підживете овочі та зелень натуральними засобами. Тож, економія разом із натуральністю, є найвигіднішим варіантом!

Більше ніяких гнилих плодів на яблуні: 700 г на 10 літрів – ефективний розчин проти моніліозу

Весняна обробка яблунь спеціальними розчинами допоможе вберегти врожай від моніліозу та інших захворювань. Рецепт одного із них пропонуємо до уваги читачам "Сенсації".

Якщо вчасно не провести обробку, вони знищать весь урожай: як захистити свій сад від грибків

Не варто чекати, доки саду з'являться перші ознаки грибків, краще провести профілактику плодових дерев наперед. Це збереже їм імунітет та врожай.

Капусті цей бур’ян потрібен як повітря: посадили 3 штуки біля грядки — жодного шкідника

Білокачанна капуста — ласий шматочок для багатьох шкідників, і часом ніякі препарати не допомагають у відлякуванні комах та молюсків. Тоді можна посадити бур'ян.