Лише 1 дія і орхідея “оживе”: як повернути квітку з того світу – “плакати” більше не буде

Орхідея є вибагливою у плані вирощування, особливо якщо не знати, який догляд їй потрібен - що потрібно зробити, щоб квітка завжди цвіла і не мала проблем.

Час від часу трапляється так, що на листі орхідеї зʼявляються липкі крапельки, однак, не слід переживати, адже таке явище не є ознакою захворювання рослини. Це вважається природним процесом, який відомий як гутація, під час якого рослина виділяє рідину через пори на листках. Саме гутація допомагає орхідеї підтримувати водний баланс і нормальний обмін речовин.

Виділення рідини може виникнути в будь-який час, коли коріння поглинає вологу і поживні речовини, а вони в свою чергу переносять їх до стебел, листя.

Квітникарі розповіли, що робити, щоб оживити кволу орхідею
Квітникарі розповіли, що робити, щоб оживити кволу орхідею

Поява липких крапель на листі орхідеї свідчить про надмірну вологість в приміщенні, в результаті це призводить до активізації процесу циркуляції рідини всередині рослини. Якщо орхідея росте в умовах підвищеної вологості, то вона буде виділяти більше рідини через листя. Однак, не все так просто, адже якщо краплі зʼявляються часто або ж у великій кількості, то це пряма ознака, що рослина потребує змін у догляді.

Щоб уникнути появі шкідників, розвитку грибка, слід регулярно прибирати липкі краплі з листя квітки. У соку рослини присутні цукри та мінеральні компоненти, які так приваблюють паразитів. Не забувайте про рівень вологості в приміщенні, якщо потрібно буде, то слід перемістити орхідею в місце з сухішим повітрям.

Квітникарі розповіли, що робити, щоб оживити кволу орхідею
Квітникарі розповіли, що робити, щоб оживити кволу орхідею

Тому квітникарі радять протирати листя квітки, використовуючи розчин зі спирту. Він допоможе видалити бруд з листя та продезінфікує рослину. Для того, щоб надати орхідеї імунітету, можна використовувати екстракти грейпфрута або настій з кропиви. Ось і все, що потрібно знати, щоб ваша орхідея перестала “плакати”. Сподіваємось, що ці поради були для вас цінними.

Схожі статті

Встигніть посадити у березні: з цим насінням цвітної капусти вже в липні буде урожай – 3 сорти

Якщо хочете мати розкішний врожай цвітної капусти вже в липні цього року, зверніть свою увагу на сорти, які ми рекомендуємо в нашому матеріалі.

Борошниста роса на огірках та кабачках? Цей 1 простий спосіб врятує ваш врожай на раз-два

Борошниста роса є частим гостем на городі, а саме на овочах, яку прибрати не так вже легко, але існує один ефективний метод, який радять спробувати всі дачники - рекомендуємо і вам.

Коли з’явилися рожеві піки: півонії цвістимуть пишно і довго, якщо дати цю підживку

Півонія квітка наскільки розкішна, настільки і примхлива. Не догодити їй неймовірно легко, але якщо знати правильні добрива, все буде набагато простіше.

3 секретні прийоми, щоб лілії цвіли пишно та довго: сусіди очей не відведуть від цієї краси

Лілія вражає своєю красою і є невибагливою у догляді, тому ідеально підходить для вирощування в саду - що потрібно знати про цю квітку і що зробити, щоб вона пишно цвіла?

1 ложка – і ягоди розміром з кулак: смородина каже мені “дякую” – найкраще весняне підживлення

Сода може бути корисною не лише на кухні, дачники вже давно випробували цей продукт в себе на ділянці - як за допомогою цього інгредієнту підживити смородину?

Хробаки, пакуйте валізи: малина більше не ваша — 4 хитрощі від шкідників, які завжди працюють

Як уникнути появи шкідників у кущах малини? Є декілька простих хитрощів, які обовʼязково допоможуть вам розібратися з небажаними гостями на грядці.