5 грам і результат на око! Навіщо вам лимонна кислота при вирощуванні огірків – відповідь тут

Усі культури потребують підживлення, щоб у майбутньому вони вродили гарними плодами - як лимонна кислота прискорить ріст ваших огірків на грядці?

Відомо, що огірки є вимогливими до якості ґрунту, зокрема важливу роль грає його родючість та структура. Під час вегетації вони активно витягують з нього багато поживних речовин, які необхідні для здорового розвитку рослин, адже влітку відбувається кілька процесів – формування бутонів, цвітіння, утворення завʼязей. Щоб отримати гарний врожай, садівники не лише вносять передпосівні органічні та мінеральні добрива, а й використовують підживлення в процесі росту культури.

Для початківців у цій справі, ідеальним варіантом буде застосування добрив, наприклад, “Агрікола для огірків”, яке потрібно регулярно вносити під корінь або листя, згідно рекомендацій зазначених на упаковці.

Городники розсекретили, навіщо лимонна кислота для вирощування огірків
Городники розсекретили, навіщо лимонна кислота для вирощування огірків

Досвідчені городники також рекомендують використовувати лимонну кислоту, адже розчин з цього продукту покращує мінеральне живлення овочевих та квіткових культур, тому вважається ефективним. Дане підживлення має властивість перетворювати важкорозчині сполуки – фосфати та кальцій, у хелатовані форми, які легше поглинаються коренями рослин. Завдяки поливу таким розчином, огірки вродять набагато краще та подарують вам багато плодів.

Для приготування цього підживлення вам потрібно 2,5 чайної ложки лимонної кислоти в 10 літрах води, яку попередньо потрібно прогріти на сонці. Поливати кущі слід під корінь, при цьому важливо уникати внесення будь-яких підживлень за 5 діб до і після поливу розчином. Поливати потрібно 1 раз на 10 днів.

Городники розсекретили, навіщо лимонна кислота для вирощування огірків
Городники розсекретили, навіщо лимонна кислота для вирощування огірків

Для огірків, які були висаджені у відкритий ґрунт в травні, підживлення лимонною кислотою проводять на початку липня. Це найкращий час, адже до цього моменту рослини встигають використати всі доступні мінерали, які були внесені під час перед посадкової підготовки, тому вони починають відчувати брак фосфору та кальцію.

Схожі статті

Як перемогти фітофтороз? Помідори більше не злякають ні дощі, ні тумани – 2 дієвих методи

Для дачників і городників фітофтороз є справжнім випробуванням. Насамперед, на міцність своїх нервів! Але, є кілька методів, які можуть легко та просто вирішити навіть це питання!

Така обробка врятує аґрус від білого нальоту: обприскайте кущі з 15 по 31 березня цим розчином

Білий наліт на аґрусі – це ознака борошнистої роси, яка здатна повністю позбавити господарів ягідного врожаю. Щоб цього не сталось – обприскайте кущі з 15 по 31 березня ефективним розчином.

Красива, сонячна квітка: як правильно підготувати цибулини гладіолуса до посадки – інструкція

Ці нехитрі підготовчі процедури дозволять отримати красиві та здорові гладіолуси, які будуть радувати своїм яскравим цвітінням довгі та довгі роки.

Цей засіб – справжній “хижак” для павутинного кліща: огірки будуть плодоносити весь 2025-й

Павутинний кліщ - явище не з приємних, адже саме цей шкідник значно пошкоджує огірки, і в результаті дачники отримують зовсім не той врожай, на який розраховували - як їх прибрати з ділянки?

У чому секрет успішного вирощування томатів: якщо зробити все правильно, то буде мега-урожай

Експерти розкрили секрет успішного вирощування томатів, які є найпопулярнішим овочом у всьому світі вже багато століть. Цей соковитий та смачний помідор зводить з розуму всіх гурманів!

Обприскайте цим огірки, щоб збирати по відру з кожного кущика: щедрий врожай аж до морозів

Огірки протягом дозрівання потребують підживлення, щоб нагородити дачника смачними плодами - вам знадобляться два інгредієнти, які знайдуться у кожного вдома.