5 грам і результат на око! Навіщо вам лимонна кислота при вирощуванні огірків – відповідь тут

Усі культури потребують підживлення, щоб у майбутньому вони вродили гарними плодами - як лимонна кислота прискорить ріст ваших огірків на грядці?

Відомо, що огірки є вимогливими до якості ґрунту, зокрема важливу роль грає його родючість та структура. Під час вегетації вони активно витягують з нього багато поживних речовин, які необхідні для здорового розвитку рослин, адже влітку відбувається кілька процесів – формування бутонів, цвітіння, утворення завʼязей. Щоб отримати гарний врожай, садівники не лише вносять передпосівні органічні та мінеральні добрива, а й використовують підживлення в процесі росту культури.

Для початківців у цій справі, ідеальним варіантом буде застосування добрив, наприклад, “Агрікола для огірків”, яке потрібно регулярно вносити під корінь або листя, згідно рекомендацій зазначених на упаковці.

Городники розсекретили, навіщо лимонна кислота для вирощування огірків
Городники розсекретили, навіщо лимонна кислота для вирощування огірків

Досвідчені городники також рекомендують використовувати лимонну кислоту, адже розчин з цього продукту покращує мінеральне живлення овочевих та квіткових культур, тому вважається ефективним. Дане підживлення має властивість перетворювати важкорозчині сполуки – фосфати та кальцій, у хелатовані форми, які легше поглинаються коренями рослин. Завдяки поливу таким розчином, огірки вродять набагато краще та подарують вам багато плодів.

Для приготування цього підживлення вам потрібно 2,5 чайної ложки лимонної кислоти в 10 літрах води, яку попередньо потрібно прогріти на сонці. Поливати кущі слід під корінь, при цьому важливо уникати внесення будь-яких підживлень за 5 діб до і після поливу розчином. Поливати потрібно 1 раз на 10 днів.

Городники розсекретили, навіщо лимонна кислота для вирощування огірків
Городники розсекретили, навіщо лимонна кислота для вирощування огірків

Для огірків, які були висаджені у відкритий ґрунт в травні, підживлення лимонною кислотою проводять на початку липня. Це найкращий час, адже до цього моменту рослини встигають використати всі доступні мінерали, які були внесені під час перед посадкової підготовки, тому вони починають відчувати брак фосфору та кальцію.

Схожі статті

Кожна крапля на рахунку: чим поливати троянди для пишного і безперервного цвітіння

Троянди відрізняються особливою вдячністю, коли мова йде про весняні підкормки. Достатньо декількох підживлень, і ваші кущі цвітуть безперервно.

Всі дачники в захваті від них: 3 сорти огірків та 2 сорти помідорів, які дають найкращий урожай

Серед величезного асортименту огірків та помідорів буває важко обрати щось конкретне. Але й експериментувати з невідомими сортами не хочеться. То чому б не обрати ті, що вже перевірені городниками?

Зарано? Ні, вчасно: пересадка півонії навесні – 3 речі, які необхідно обовʼязково знати

Якщо необхідно пересаджувати півонії, то садівники в один голос скажуть, що це робиться восени. Але якщо взялися навесні, то що робити? Відповіді в нашому матеріалі.

Розміром з виноград та солодша, ніж мед: 2 підживки, які збільшують врожай малини втричі

Після такого підживлення ягоди ростуть настільки рясно, що тільки встигай збирати, їсти та консервувати. Це добриво готується за лічені хвилини, не коштує ні копійки, а його ефективність вражає.

Урожай броколі буде багатшим, ніж на фермах: 3 цінних поради, які гарантують успіх

Броколі — рослина не вибаглива. Але ці 3 речі справді змінюють усе. Суцвіття великі, щільні й ростуть швидко. Ці поради вже перевірені багатьма городниками та працюють безвідмовно.

Газон у бетоні: геніальне рішення, яке дозволить зробити ваше подвір’я красивим і практичним

Газон чи бетонне подвір'я? Кожен варіант має свої переваги та недоліки. То чому б не взяти найкраще від обох? Газон у бетоні — це практичне рішення, яке стає все популярнішим.