Щойно розтане сніг: що треба зробити з півонією для пишного цвітіння від травня до липня

Щоб півонії з року в рік радували своїм пишним цвітінням, їх потрібно підгодовувати, причому в певні терміни і кілька разів за сезон. Коли вже можна починати?

Для гарного росту і цвітіння півонії важливу роль відіграє достатня кількість освітлення та вологи, але це не спрацює, якщо не буде додаткових підживлень. Причому відбуватися це має у певний час і кілька разів за сезон.

Вперше півонії удобрюють на початку весни, коли зійде сніг, прогріється земля і з’являться перші пагони. Зазвичай садівники використовують добрива з коров’яку, яку необхідно приготувати та наполягти протягом тижня.

Для цього вам необхідно 1 частину добрива розвести п’ятьма рівними частинами води. Через 7 днів перед використанням розвести 10 л води. На кожен кущ використовують дві літрові банки рідини. На один кущ потрібно 2 л настою. У цей же період можна використовувати добриво приготоване з сухих дріжджів і цукру.

Що зробити з півоніями навесні для пишного цвітіння
Що зробити з півоніями навесні для пишного цвітіння

Друге підживлення відбувається пізніше, в період утворення бутонів. Для цього використовується 10 г сечовини, 15 г сірчанокислого калію, 20 г фосфату. Цю суміш необхідно розсипати навколо куща та засипати землею.

Щоб значно продовжити цвітіння півонії проводять третю підгодівлю. Тут можна використовувати прості народні методи, які дуже популярні серед садівників та добре зарекомендували себе – це розчин борної кислоти настоянка з яєчної шкаралупи.

Що зробити з півоніями навесні для пишного цвітіння
Що зробити з півоніями навесні для пишного цвітіння

Четверте підживлення відбувається після закінчення цвітіння, щоб рослина відновила сили перед зимівлею. Це відбувається за допомогою будь-якого калійного добрива, що не містить хлору.

Якщо ви все зробите вчасно, то півонії не один рік будуть радувати вас красивим та буйним цвітінням від травня до липня.

Схожі статті

Врожаю буде стільки, що набридне збирати: 4 народних способи підживлення огірків

Огірки будуть родити цілими мішками, якщо знати декілька простих секретів. Народні підживки працюють краще за хімію. Ось 4 способи, які реально збільшують урожай.

Петрушці це в жодному разі не можна: 3 головні заборони — вона цього не переносить

Смачна петрушка на городі — це вже половина успіху, адже соковита зелень значно покращує смак будь-якої страви. І все ж таки, її треба ще виростити.

Маленький город — великий врожай: 3 способи ефективного використання невеликої ділянки

Невеликий город — це не перепона для хорошого врожаю. Є 3 хитрощі, які дозволяють виростити все, що потрібно навіть в таких умовах. Ділимося ефективними порадами для власників маленьких ділянок.

Ви самі винні: грядка натякала, цибуля кричала, а ви ігнорували – 2 ознаки, що потрібна зола

Здавалося, все було в порядку, як раптом немає врожаю цибулі. Що насправді ви могли не помітити, поки овоч давав знати про негаразди? Розповідаємо детальніше.

Мармеладний сорт полуниці, що дозріває вже у червні та липні: саджанці, що варто придбати зараз

Полуниця цього сорту є надійною інвестицією в урожайність, якість та радість від вирощування однієї з найсмачніших ягід. Вона здатна приносити плоди двічі за один сезон.

Магнолії ростимуть в кожному городі та саду: сорт, що цвіте двічі за сезон і добре приживається

Цей сорт підкорить ваше серце й зробить ваш сад унікальним. Вражаючі квіти магнолії, яскравий аромат і витривалість створять ідеальні умови для справжньої гармонії та краси.