Редиска – це ідеальний овоч, який хочеться смакувати просто так, а ще він ідеально вписується в будь-який салат, тому й не дивно, що дачники надають перевагу його вирощуванню на городі.
Хоч і ця культура є невибагливою у догляді, але багато хто допускає помилки під час догляду, зокрема неправильно поливають овоч. Городники не схвалюють такого моменту, адже під час вирощування важливо дотримуватись помірності та регулярності, не заливати редиску, адже надлишок може призвести до проблем з корінням.

Редиска любить теплий клімат, тому при поливі рекомендується використовувати не холодну воду. Полив теплою водою на початку росту стимулює проростання насіння та покращує кореневу систему. В результаті, кожен городник отримає високий врожай. Також важливим є мульчування навколо редиски. Мульча допомагає зберегти вологу в ґрурті, а також є ефективним барʼєром проти бурʼянів.
Щодо підживлення редиски, важливо використовувати добрива, які містять фосфор або калій. Від азотних добрив краще відмовитись, адже їх надлишок може призвести до надмірного росту зеленого листя, замість коренеплодів. Якщо ж ви маєте пухкий та родючий ґрунт, то підживлення є необовʼязковим.

Щодо посадки, то редиску потрібно висівати рядками з відстанню між ними 20 см, а глибина повинна бути 3 см, між рослинами – 7 см. Потрібно сформувати борозенки, зволожити ґрунт, висіяти насіння та засипати борозенки ґрунтом або річковим піском і знову полити. Щоб насіння швидше проростало, городники рекомендують грядки покривати агроволокном або плівкою, яку потрібно буде зняти після появи перших сходів.