Як ніяк постійно купувати собі ягоди буває доволі недешевим задоволенням. Ягоди — це сезонна їжа. Тому її вартість серйозно залежить від пори року.
Хоча суницю чи лохину ми можемо знайти і взимку, у холодний сезон вони коштують у 10 разів більше.
Найкращим виходом із ситуації є збір хорошого врожаю, який задовільнити усі наші потреби і залишить приємний післясмак від власної праці.
Експерт розповів, як приготувати потужне підживлення для ягід

Якщо овочі полюбляють різні мінеральні та органічні добрива, то з ягодами ситуація набагато складніша. Якщо ви внесете їх невчасно або забагато, замість хорошого результату отримуєте зворотній ефект. Наприклад, азот може спровокувати ріст листя у полуниці, і при цьому плодів ви не побачите.
Окрім того, а внесення нітроамофоски навесні може стати причиною появи водянистих ягід, які взагалі ні для чого не годяться. При цьому така сама процедура але восени навпаки відобразиться на ваших кущиках позитивно.
Але є маніпуляції із землею, які завжди дають стовідсотково хороший результат. Зараз ми говоримо про підживлення дріжджами. Чому? Дріжджі змінюють флору у грунті, захищають коріння від так би мовити поганих мікроорганізмів, а також насичують його вітамінами.
Дріжджова підкормка зміцнить коріння кущів, навіть якщо воно погано розвинене, і стимулює зростання плодів на кущах.
Для приготування розчину, необхідно взяти 100 г свіжих дріжджів і розчинити у 2 літрах теплої кип’яченої води. Вона має мати температуру приблизно 25-28 градусів. Зачекайте близько 1-3 годин. За цей час утворюється неперебріджене добриво.
Отриманий дріжджовий концентрат розвести в 10 л води та використати одразу. Зберігати цю підкормку немає жодного сенсу, так як дріжджі через деякий час починають вмирати через продукти власної діяльності.