Ягід – як зірок на небі: розведіть 10 крапель цього у воді для поливу і збирайте врожай відрами

Всі ми любимо овочі та фрукти, але ягоди — це окреме задоволення, яке надовго залишає у нас відчуття насолоди. Вони стають прекрасною заміною солодощам. Але як їх виростити?

Як ніяк постійно купувати собі ягоди буває доволі недешевим задоволенням. Ягоди — це сезонна їжа. Тому її вартість серйозно залежить від пори року.

Хоча суницю чи лохину ми можемо знайти і взимку, у холодний сезон вони коштують у 10 разів більше.

Найкращим виходом із ситуації є збір хорошого врожаю, який задовільнити усі наші потреби і залишить приємний післясмак від власної праці.

Експерт розповів, як приготувати потужне підживлення для ягід

Аграрії поділилися найкращим сортом полуниці для відкритого ґрунту
Експерт розповів, як приготувати потужне підживлення для ягід

Якщо овочі полюбляють різні мінеральні та органічні добрива, то з ягодами ситуація набагато складніша. Якщо ви внесете їх невчасно або забагато, замість хорошого результату отримуєте зворотній ефект. Наприклад, азот може спровокувати ріст листя у полуниці, і при цьому плодів ви не побачите.

Окрім того, а внесення нітроамофоски навесні може стати причиною появи водянистих ягід, які взагалі ні для чого не годяться. При цьому така сама процедура але восени навпаки відобразиться на ваших кущиках позитивно.

Але є маніпуляції із землею, які завжди дають стовідсотково хороший результат. Зараз ми говоримо про підживлення дріжджами. Чому? Дріжджі змінюють флору у грунті, захищають коріння від так би мовити поганих мікроорганізмів, а також насичують його вітамінами.

Дріжджова підкормка зміцнить коріння кущів, навіть якщо воно погано розвинене, і стимулює зростання плодів на кущах.

Для приготування розчину, необхідно взяти 100 г свіжих дріжджів і розчинити у 2 літрах теплої кип’яченої води. Вона має мати температуру приблизно 25-28 градусів. Зачекайте близько 1-3 годин. За цей час утворюється неперебріджене добриво.

Отриманий дріжджовий концентрат розвести в 10 л води та використати одразу. Зберігати цю підкормку немає жодного сенсу, так як дріжджі через деякий час починають вмирати через продукти власної діяльності.

Схожі статті

Ці 3 сорти гороху – справжні чемпіони: стручки виростають довгі і лопаються від горошин

Зелений горох, як і редиска, швидко дозріває, невибагливий у догляді й дає МЕГА врожай, якщо дотримуватись простих рекомендацій при вирощуванні - які сорти найурожайніші?

Якщо не зробити це з полуницею зараз, то можна втратити врожай: швидко усуваємо та попереджаємо

Щоб отримати хороший урожай полуниці, необхідно провести кілька простих маніпуляцій, які захистять її від шкідників. Якщо не зробити цього зараз, то буде пізно.

Який прийом зробить редиску великою і хрусткою? Мінімум гіркоти, ще й дуже смачна в салатах

Редиска не завжди виростає великою і ще й хрусткою, але це можна виправити за допомогою кількох дій - чим підживити рослину і як за нею доглядати?

Особливості догляду за тюльпанами у 2025 році: правильний полив, живлення та розмноження

Багатьма улюблені тюльпани - дуже вишукані та витончені квіти, тому мають величезний попит серед садівників, які вже багато років вирощують їх на своїх присадибних ділянках.

Перша підкормка – найважливіша: гортензія в 1 мить випустить потужні пагони та суцвіття

Гортензія потребує підживлення в кілька етапів, щоб розкішно цвісти все літо та наповнити весь сад своїм приємним ароматом - які добрива слід вносити вже навесні 2025?

Мрієте про рясний урожай аґрусу? Ось що йому потрібно після цвітіння – змішайте ці 2 продукти

Виростити у себе на городі великі та соковиті ягоди — це справжнє мистецтво, адже треба подбати, щоб в них був на додачу насичений смак. Розповідаємо, як підживити аґрус.