Ці квіти потрібно посіяти навесні: отримаєте безперервне цвітіння та перші яскраві фарби в саду

Засіявши ці рослини навесні, ви отримаєте справжнє свято кольорів, що радуватиме вас протягом усього сезону. Більше того, деякі квіти будуть гарно цвісти вже до літа.

Напевно, найпростіше, на що нині українці можуть перемкнути свою увагу, щоб хоч трішки розслабитися, і щоб хоч якийсь був літом позитив, це дача. Щоб відволіктися від усілякої інформації, можна подумати про те, які квіти потрібно посадити весною, щоб радіти їхньому цвітінню весь сезон-2025 року.

На початку весни можна сміливо висаджувати тюльпани, нарциси та первоцвіти. Ці рослини внесуть перші весняні фарби у ваш сад вже з самого початку теплого сезону. Тюльпани з їх різноманіттям кольорів можуть створити справжній калейдоскоп, а нарциси своїми біло-жовтими кольорами подарувати відчуття легкості та свіжості. Першоцвіти, в свою чергу, стануть чудовою прикрасою для клумб завдяки ніжним відтінкам і ранньому цвітінню.

Садівники пояснили, які квіти можуть цвісти до самих заморозків
Садівники пояснили, які квіти можуть цвісти до самих заморозків

З настанням більш теплої погоди, коли минуть перші заморозки, можна висаджувати півонії, віоли та айстри. Півонії відомі своїми великими квітами і приємним ароматом, вони додадуть вашому саду вишуканості та краси. Віоли, з їх яскравими кольорами, будуть чудовою оздобою для бордюрів та клумб, а айстри є універсальними рослинами, що будуть довго цвісти і додадуть яскравих акцентів у будь-який сад.

Для безперервного цвітіння на літо обирайте космею, петунію та лаванду. Космеї добре переносять спеку і будуть радувати цвітінням до пізньої осені. Петунії із своєю яскравою палітрою кольорів стануть чудовою прикрасою будь-якого саду, а лаванда не тільки красиво цвістиме, а й даруватиме приємний аромат. Запах лаванди чудово розслаблятиме власників двору й навіть, заспокоюватиме їх. Всі ці квіти стійкі до спеки і здатні радувати всіх довкола себе аж до самих холодів.

В осінні місяці, коли більшість рослин вже втрачають свою здатність цвісти та розвиватися, можна насолоджуватися цвітінням чорнобривців, хризантем та ехінацеї. Ці квіти нададуть останніх яскравих барв перед наступаючими холодами. Чорнобривці — дуже стійкі і невибагливі рослини, що здатні радувати наші очі до самих заморозків. Хризантеми взагалі є символом осені А їх різноманітні кольори здатні створити святкову атмосферу. Ехінацея, у свою чергу, має лікувальні властивості (саме це додає їй ще більшої значимості).

Схожі статті

Ці 5 речей на дачі повільно залишають вас без урожаю – перевірте свою ділянку прямо зараз

Можна зробити все правильно, але все одно не отримати бажаного врожаю. Є неочевидні причини, чому так відбувається. Розповідаємо детальніше в нашому матеріалі.

Цей часник вражає розміром: який сорт посадити – виростає більше звичайної цибулі

Якщо хочете отримати розкішний врожай часнику, який можна навіть на виставку відправляти, зверніть свою увагу на наступні сорти. Таких розмірів ви давно не бачили.

Чи треба мити полуницю перед їжею? 2 неочікуваних “проти”, які щонайменше ошелешують

Дієтологи пояснили, чи варто мити полуницю перед тим, як почати її куштувати. І хоча ці спеціалісти мають дві різні думки, але все ж таки, відповідь на це питання існує.

Як омолодити стару яблуню: плодів буде більше в 3 рази – краще, ніж будь-яке найдорожче добриво

Якщо ваша улюблена яблуня з часом значно знизила врожайність, то цю проблему можна вирішити і провести низку "процедур", які значно покращать стан дерева та навіть повернуть молодість.

Хитрі дачники рубають гілки аґрусу “під корінь”: 1 обов’язкова дія з березня по квітень

Дотримуючись простих правил у догляді за аґрусом у березні 2025 року, ви неодмінно отримаєте смачні та соковиті ягоди вже влітку. Що ж саме для цього потрібно робити?

5 перевірених способів, як підвищити цукристість помідорів: вся “сіль” криється у поливі

Секрет солодких помідорів полягає у поєднанні поливу, наявності сонячного світла і ґрунту певної якості. Всі ці складові вимагають певних знань, уваги та старань від садівників.