Попелиця буде падати з кущів гронами: обробляю дерева і кущі цим засобом і горя не знаю

Попрощатися з попелицею у своєму саду набагато простіше, а головне — взагалі не вимагає жодних витрат. Просто спробуйте цей засіб. Деталі в матеріалі.

Попелиця може стати справжньою проблемою. Особливо наприкінці весни, коли рослини швидко нарощують зелену масу, а нові гілки ще мʼякі та соковиті. Якщо ви побачите, що листя почало різко скручуватися, з’явилися плями та дірки, а деякі свіжі гілки взагалі відвалюються — справа точно у нашесті попелиці.

Велика проблема полягає в тому, що вона не тільки швидко розмножуються, але ще й переноситься мурахами. А їхня активність також припадає на кінець квітня — травень.

Де є мурахи, там обов’язково живе і попелиця. Безумовно, обробляти свої рослини інсектицидами необхідно, але з цим також не варто перегинати палицю. І попелиця — це той шкідник, на якого можна не витрачати хімікати.

Чим обробити рослини від попелиці

Експерт розповів, чим обробити рослини від попелиці

Засоби боротьби за цією комахою відомі з давніх-давен. Неважливо, яка саме вона у вас: зелена, червона чи чорна. Деякі з них виростають до вражаючих розмірів, і тим не менш, швидко гинуть завдяки використанню простих засобів.

Мова йде про банальний мильний розчин. Для того, щоб його приготувати необхідно взяти господарське мило та натерти його на тертушці. Достатньо буде четверті мила на 5 л води.

Оприскуємо наші кущики з пульверизатором. Таку процедуру можна провести 3 рази через кожні 10 днів. Мильний розчин ніяк не шкодить рослині, не заважає бджолам опилювати квітки, але при цьому являється потужним засобом від попелиці.

Вже наступного дня ви маєте знайти на своїх гілках сухі залишки від шкідників. Але зауважте, якщо піде дощ, доведеться обробляти свої рослини заново, тому звертайте свою увагу на погодні умови.

До мильного розчину також можна додати придбану амінокислоту, яка буде позитивно відображатися на здоров’ї рослини, а також краще тримати мило на листях та гілках. Як правило, тоді дощі не страшні.

Схожі статті

1 ложка – і ягоди розміром з кулак: смородина каже мені “дякую” – найкраще весняне підживлення

Сода може бути корисною не лише на кухні, дачники вже давно випробували цей продукт в себе на ділянці - як за допомогою цього інгредієнту підживити смородину?

Хробаки, пакуйте валізи: малина більше не ваша — 4 хитрощі від шкідників, які завжди працюють

Як уникнути появи шкідників у кущах малини? Є декілька простих хитрощів, які обовʼязково допоможуть вам розібратися з небажаними гостями на грядці.

6 помилок, які вказують на це: чому полуниця стає все дрібнішою і дрібнішою щороку

Неприємно, коли з часом полуниця родить дрібні та ще й кислі ягоди, але все залежить від догляду, який надавався рослині - 6 головних помилок, які знижують врожайність.

“Живучий” сорт картоплі – посадили і забули: кожного року він в мене на грядці – не Беллароза

Досвідчені городники вже давно перепробували майже всі сорти картоплі для посадки, тож визначили найкращий - цей дає високу врожайність і смачні плоди. Розповідаємо.

Редиска як з ринку: 4 простих прийоми, які зроблять її соковитою та повністю полишать гіркоти

Редиска – популярний весняний коренеплід, який н смак аж ніяк не повинен бути гірким. Але в багатьох дачників вони виростають саме такими. Щоб такого не сталося – потрібно дотримуватись 3-х прийомів.

Попелиці носа не покажуть, і набридлі чорнобривці не потрібні: саджаємо по всьому городу це

Посадивши цю квітку на своїй ділянці, ви можете забути про наявність попелиць раз, і назавжди! Ця рослина не потребує особливо догляду, її слід просто не забувати поливати.