Щоб томати встигли дозріти, їм необхідно створити певні умови, але найголовнішим фактором є достатня кількість сонячного світла та тепла. Це єдине, на що не можна вплинути. В результаті помідори досягають технічної зрілості, але не червоніють. Не допомагає навіть укриття.
Є й інша причина синдрому “зеленого помідора” – це різка зміна погоди. Наприклад, тільки недавно було літо – спекотно і сонячно, як на раптом настає різке похолодання і починається осінь. У результаті кущі з помідорами стоять, як “заморожені” і при цьому посипані зеленими плодами. Можна зібрати їх та залишити дозрівати на підвіконнях, але є й інші методи – стимулювати їхнє дозрівання.
Зазначимо, що для зростання, цвітіння та активного плодоношення томатів величезну роль відіграє правильний та своєчасний догляд, який є основою гарного врожаю. Без нього неможливо одержати результат. Проте, у деяких випадках грамотного догляду мало. Наприклад, коли підживлення повільно засвоюється, видалення пасинків чи “освітлення” куща не приносять своїх результатів. У такому разі рослинам потрібно допомогти.
Так, досвідчені садівники використовують препарати, які створені спеціально для стимуляції зростання помідорів, а також покращення його якостей. Одночасно препарат може уповільнювати зростання пагонів та сприяє перенаправленню харчування до плодів та більш швидкому та рівному дозріванню врожаю.

Ще кілька чудодійних засобів препаратів:
- Поліпшення товарного вигляду та смакових якостей
- Підвищення стійкості до захворювань та плодової гнилі
- Підвищення показників для транспортування та лежкості
- Стійкість до несприятливих чинників довкілля
Кошти продаються у спеціалізованих магазинах. Там можна отримати консультації фахівців.