Не проґав цей момент: що потрібно зробити з трояндами до 31 березня – дуже важливий етап

Рано чи пізно у кожного садівника з'являється клумба з трояндами. Однак як правильно доглядати квіти знають не всі. Що обов'язково потрібно зробити із кущами до 31 березня?

Троянди люблять майже всі, тому рано чи пізно цей розкішний кущ квітів з’являється на кожній присадибній ділянці. Перш ніж посадити троянди, багато дачників ретельно вивчають усі основні правила щодо їх догляду. Насамперед це стосується добрив. Сьогодні мова піде про найважливіший етап, від якого залежатиме подальше зростання і цвітіння куща – підживлення троянди після зимового пробудження.

Що зробити з трояндами навесні, щоб влітку вони пишно квітнули
Що зробити з трояндами навесні, щоб влітку вони пишно квітнули

Зазначимо, що навесні троянда потребує особливої ​​уваги, тому що саме в цей період вона прокидається і відновлюється після кількох місяців сплячки. Від того, які добрива першими прийме ваша троянда, залежить її подальше зростання і цвітіння на весь майбутній сезон.

Досвідчені садівники, які вже встигли виростити на своїх ділянках велику кількість різних сортів, попереджають, що перше підживлення має відбутися березні, коли зійде сніг і рослина тільки починає прокидатися. Фахівці радять це зробити до кінця місяця.

Садівники пояснили, як виростити цілі оберемки троянд у своєму саду
Садівники пояснили, як виростити цілі оберемки троянд у своєму саду

Яке добриво найкраще підійде для першого підживлення?

Щоб забезпечити кущ усіма необхідними поживними речовинами після зимового пробудження, найкраще використовувати суміш вермі- та звичайного компосту, в якому найбільший вміст лугу. Після внесення добрива троянда швидко відновить сили і почне рости.

Квітникар розповів, як правильно обрізати троянди
Квітникар розповів, як правильно обрізати троянди

Зазначимо, що протягом усього сезону кущ троянд вимагає кількох етапів підживлення. Через два тижні після першого підживлення, необхідно буде зробити другий. Третя зазвичай відбувається до утворення бутонів. Четверта в момент цвітіння і завершальна перед самою зимівлею. У ці періоди використовують азотні та калійні склади підживлення, мінеральні добрива і, звичайно ж, органіку – рослинний компост, торф, курячий послід, розведений з водою.

Схожі статті

Борошниста роса на огірках та кабачках? Цей 1 простий спосіб врятує ваш врожай на раз-два

Борошниста роса є частим гостем на городі, а саме на овочах, яку прибрати не так вже легко, але існує один ефективний метод, який радять спробувати всі дачники - рекомендуємо і вам.

Коли з’явилися рожеві піки: півонії цвістимуть пишно і довго, якщо дати цю підживку

Півонія квітка наскільки розкішна, настільки і примхлива. Не догодити їй неймовірно легко, але якщо знати правильні добрива, все буде набагато простіше.

3 секретні прийоми, щоб лілії цвіли пишно та довго: сусіди очей не відведуть від цієї краси

Лілія вражає своєю красою і є невибагливою у догляді, тому ідеально підходить для вирощування в саду - що потрібно знати про цю квітку і що зробити, щоб вона пишно цвіла?

1 ложка – і ягоди розміром з кулак: смородина каже мені “дякую” – найкраще весняне підживлення

Сода може бути корисною не лише на кухні, дачники вже давно випробували цей продукт в себе на ділянці - як за допомогою цього інгредієнту підживити смородину?

Хробаки, пакуйте валізи: малина більше не ваша — 4 хитрощі від шкідників, які завжди працюють

Як уникнути появи шкідників у кущах малини? Є декілька простих хитрощів, які обовʼязково допоможуть вам розібратися з небажаними гостями на грядці.

6 помилок, які вказують на це: чому полуниця стає все дрібнішою і дрібнішою щороку

Неприємно, коли з часом полуниця родить дрібні та ще й кислі ягоди, але все залежить від догляду, який надавався рослині - 6 головних помилок, які знижують врожайність.