Редиску люблять висаджувати майже всі городники, адже вона невибаглива в догляді, а перший врожай можна отримати вже за 20 днів після посадки. Хоч і овоч не примхливий у процесі вирощування, але все ж варто звернути увагу на кілька важливих нюансів, щоб редиска виросла соковитою, великою і смачною.
Посів редиски проводиться на грядці рядами, де глибина бородзенки має бути не менше за 3 см, а відстань між рядами до 15 см. Після цього грядки потрібно гарно полити, і коли ґрунт поглине воду, тоді розкласти насіння. Якщо ґрунт так як треба удобрений, збагачений необхідними мікроелементами, то редиска отримає все, що їй треба для активного росту.

Ця культура потребує поживні речовини, такі як фосфор, азот, калій. Багато хто надає перевагу купувати такі добрива у спеціальних магазинах, проте, замість дорогих хімічних засобів, можна застосовувати бюджетні народні, наприклад, дріжджі, які знайдуться на кухні в кожної господині.
Для приготування вам знадобиться 100 г сухих дріжджів, які потрібно розчинити в 10 літрах води. Після цього даний розчин слід залити на ніч настоюватись. Вранці готове добриво можна буде використовувати для поливу між рядами редиски. Варто зазначити, що такий метод стимулює швидкий ріст культури.

В результаті редиска стане більшою за розміром, соковитішою, смачнішою. Вона проросте значно швидше, а врожай збільшиться в кілька разів. Щоб зробити підживлення більш ефективним, добриво можна вносити не лише в ґрунт, а й на листя рослини. Якщо ви хочете зробити смак овоча більш насиченим, городники радять використовувати добрива, які містять сірку.
Ця підживка дійсно показує грандіозні результати та перевірена багатьма городниками, тому не гайте часу і спробуйте ви – результат вас потішить.