Ця комбінація мінеральних добрив працює як інсектицид: за 1 добу врятує капусту від шкідників

Це найдешевший і найефективніший метод допомогти своїй капусті втриматися проти шкідників. І головне, він діє дуже швидко та ефективно, а робити його максимально легко!

Всі дачники та городники знають, наскільки важливо для гарного урожаю здоров’я рослин. Особливо, коли мова йде про капусту, яка часто стає мішенню для різноманітних шкідників. Якщо ви помітили, що ваші рослини полюбилися попелицям, гусеницям чи метеликам-біляночкам, не поспішайте застосовувати хімічні препарати, адже є ефективний і простий спосіб допомогти капусті. Рішення для боротьби зі шкідниками можна знайти серед мінеральних добрив.

Виявляється, комбінація суперфосфату та хлористого калію, які використовуються для живлення рослин, чудово виконують роль природного інсектициду. Завдяки своїм властивостям, ці добрива можуть стати потужним засобом у боротьбі зі шкідниками на капусті. Прості інгредієнти — суперфосфат, хлористий калій та борна кислота — створюють ефективний розчин, який вже за добу позбавить вашу капусту від небажаних гостей.

Городники пояснили, який засіб здатен врятувати капусту від шкідників за добу
Городники пояснили, який засіб здатен врятувати капусту від шкідників за добу

Для приготування розчину потрібно змішати 50 грамів суперфосфату і 30 грамів хлористого калію у воді на 10 літрів. Також, для посилення ефекту потрібно додати 5 грамів борної кислоти. Це дозволить активним компонентам вступити в реакцію з комахами. Фосфор і калій починають обпалювати захисні покриви попелиці та гусениць, а різкий запах хлору відлякує метеликів-білянок. Борна кислота додатково зупиняє нервову систему шкідників, посилюючи ефект цього натурального інсектициду.

Обробку краще проводити ввечері, щоб уникнути сонячних опіків на листках. Вже наступного ранку ви побачите результат — масове занепадання шкідників, а ваша капуста буде захищена та здорова.

Цей метод не тільки ефективний, але й безпечний для навколишнього середовища, а також дешевий, адже мінеральні добрива знайомі кожному дачнику. Спробуйте цей спосіб і переконайтеся, як швидко та безпечно можна впоратися зі шкідниками на вашій ділянці.

Схожі статті

5 перевірених способів, як підвищити цукристість помідорів: вся “сіль” криється у поливі

Секрет солодких помідорів полягає у поєднанні поливу, наявності сонячного світла і ґрунту певної якості. Всі ці складові вимагають певних знань, уваги та старань від садівників.

З добрим урожаєм весь сезон: сорти найбільш “довгограючих” огірків – по відру за 3 дні

Сорти та гібриди огірків, які рано вступають у стадію плодоношення і дуже довго, до самих заморозків, радують городників своїм урожаєм. Вибирайте на власний смак.

На них варто звернути увагу: нові цікаві сорти томатів, які стали чемпіонами минулого сезону

Щороку в асортименті виробників насіння з'являється щось нове. Ці сорти можуть поповнити колекцію навіть найдосвідченіших городників, які встигли виростити не один вид помідорів.

Киньте насіння цих кавунів у теплиці – раніше за всіх зберете солодкий врожай: нюанс у сортах

Виростити кавуни у теплиці, на сьогодні, реальна справа. У цьому немає нічого складного, особливо, якщо попередньо знати, що і як потрібно робити.

Розкрито секрет поливу розсади: як не засушити і не втопити молоді паростки – всі тонкощі

Щоб виростити міцну та здорову розсаду, яка стане основою майбутнього врожаю, особлива увага приділяється поливу. Треба знати всі тонкощі, адже одна маленька помилка може все зіпсувати.

Ці 2 природні добрива – еліксир для овочів та зелені: розкішний врожай за справжні копійки

З цими природними добривами, ви не лише зекономите свої гроші, а й підживете овочі та зелень натуральними засобами. Тож, економія разом із натуральністю, є найвигіднішим варіантом!