40 г на 10 л і врожай у вас в кишені: підгодуйте цим часник – врожаю буде, хоч продавай

Часник потребує підживлення в три етапи, і на всіх етапах його росту воно різне - як правильно його підгодовувати і що потрібно знати про догляд цієї культури?

Для гарного росту і багатого врожаю, часник потребує правильної підгодівлі і своєчасної. За допомогою підживлення ви не лише сформуєте здорові головки часнику, а й уникнете передчасної появи стрілок. Існують три основні етапи підживлення. Для того, щоб часник ріс міцним і здоровим, потрібно дотримуватись чіткої послідовності використання добрив.

Перше підживлення

Для першої підгодівлі слід застосовувати азотні добрива, а саме карбаміду. Для цього необхідно приготувати розчин: змішайте дві столові ложки карбаміду в 10 літрах води та ретельно перемішайте. Перед внесенням в землю потрібно розпушити ґрунт.

Городники розсекретили ефективну підгодівлю для часнику
Городники розсекретили ефективну підгодівлю для часнику

Друге підживлення

Друга підгодівля проводиться через два тижні після першої. Для цього слід застосовувати комплексні добрива – нітрофоску, вона містить основні елементи: азот, фосфор та калій. Необхідно розчинити 40 г добрива в 10 л води і все перемішати, підживлювати краще вранці або ввечері.

Городники розсекретили ефективну підгодівлю для часнику
Городники розсекретили ефективну підгодівлю для часнику

Третє підживлення

Останнє підживлення сприяє стійкості часнику до захворювань, тут на допомогу прийдуть калійні добрива. Розчиніть 20 грамів сульфат калію в 10 літрах води, такий розчин слід застосовувати на кожен квадратний метр грядки.Через два дня необхідно внести суперфосфат (40 г), який попередньо потрібно розвести в десяти літрах води.

Городники розсекретили ефективну підгодівлю для часнику
Городники розсекретили ефективну підгодівлю для часнику

Ці три підживлення обовʼязково треба провести, щоб зібрати здоровий врожай, не нехтуйте всіма рекомендаціями, адже правильний і регулярний догляд – це запорука великих і смачних плодів. Не можна обійтись без одного підживлення, адже вони є ефективними лише в поєднанні, тому візьміть на замітку.

Схожі статті

Ці 6 сортів фаворити всіх дачників: саджаю цю грушу, а потім смакую солодкими плодами

Не всі груші здатні рясно плодоносити й при цьому давати солодкі й великі плоди, і це неабиякий мінус, однак все ж існує 6 сортів, які гарно себе зарекомендували серед садівників.

Яблуні будуть ломитися від кількості плодів: садівник зі стажем розкрив 4 секрети врожайності

Щоб яблуня давала розкішний врожай, необхідно оточити її любов'ю та увагою. В нашому матеріалі розповідаємо, як отримати великі та соковиті плоди, які не будуть падати з гілок раніше, ніж треба.

Чим підживити півонії, щоб цвіли як у казці: секрет із зошита моєї бабусі – не здогадаєтеся

Півонії не пробачають неправильних кроків по відношенню до себе, і можуть залишити вас без пишного цвітіння на цілий сезон. Тому підживлювати їх треба правильно.

Ці 5 дерев ні в якому разі не можна чіпати навесні: дачники припускаються фатальної помилки

Здається, немає нічого такого в тому, аби обрізати свої дерева навесні. Однак є 5 представників фруктових культур, які не терплять весняної обрізки.

Чому зола стає все більш популярною серед садівників? 3 ефективні прийоми з її використанням

Не завжди варто звертатися до садових магазинів, аби придбати необхідні засоби для городу. Інколи найкращий вибір знаходиться прямо у нас під носом.

Що важливо для лохини навесні, щоб були крупні та солодкі ягоди: це слід зробити вже у березні

Весняна обрізка лохини впливає на весь подальший урожай. А тому, своєчасна та правильно виконана обрізка забезпечить рясне плодоносіння, солодкі ягоди та здорові кущі!