Як отримати багатий урожай полуниці? Ці 3 секрети принесуть вам відра ягід – їстимете досхочу

Полуниця має шанувальників в усіх країнах світу. Це ягода, яка давно захопила серця людей. Але як іронічно, що вона плодоносить лише раз на сезон!

Зараз наука нам дала можливість вирощувати ремонтантні сорти цієї ягоди, а отже мати врожай декілька разів за літо. Але певний сорт не може з’єднати в собі усі якості ягоди, які ми бажаємо побачити. Тому хтось віддає перевагу високій врожайності, а хтось вирощує полуницю, яка має дуже соковиту м’якоть та неповторний аромат.

Як отримати багатий урожай полуниці?

Агрономи розповіли, як та навіщо поливати окропом кущі полуниці
Експерт розповів, як отримати багатий врожай полуниці

Однак, можна постаратися та вкласти усі свої сили у вирощування того сорту, який нам до вподоби, і зібрати багато ягід з грядки за допомогою певних прийомів.

Розповідаємо вам секрети вирощування, на яких знаються досвідчені дачники та садівники.

По-перше, кущі полуниці втрачають свою продуктивність вже на 3-й-4-й рік свого життя. Тому такі рослини необхідно пересаджувати або використовувати для розмноження.

По-друге, дуже важливий правильний полив. Так, полуниця обожнює вологу, але при цьому не терпить тривалого її накопичення. Для цього дачники організовують грамотне мульчування, яке утримує воду біля коріння кущів, а також пригнічує ріст бур’янів навколо.

Памʼятайте, що поганий догляд може призвести до появи грибка під мульчою. Тому для себе необхідно одразу вирішити, чи збираєтеся ви слідкувати за своєю полуницею, інакше можна отримати зворотній ефект.

І 3-й, не менш важливий нюанс — це використання інсектицидів. Складається враження, що полуниця не так сильно привертає увагу шкідників. Але воно оманливе.

Плоди полуниці деякими комахами за ніч з’їдаються повністю, і від них не залишається жодного сліду, і тому господарі навіть не помічають того, що їх обікрали. А вовчок може зрізати пагони, залишаючи кущі без плодів.

Тому необхідно подбати або про якісні інсектициди, або про рослини поруч з полуничною грядкою, які будуть відлякувати комах. Комплексний підхід обов’язково подарує вам хороший врожай.

Схожі статті

1 день вирішить абсолютно усе: коли у травні 2025 не можна садити огірки – не вродить

Після травневих свят городники продовжують активно працювати на ділянці. Сіяти огірки в останній місяць весни можна не кожного дня. "Сенсація" розповість, які дати несприятливі для цього.

Сорти винограду, які достигають навіть у Київській області: найбажаніша покупка дачників 2025

Чимало сортів винограду дають на півночі України дуже слабенький врожай. А навіть якщо ягід виростає достатньо, то вони можуть мати недобрий смак. То які сорти варто висаджувати, щоб все було чудово?

Сушити не треба: 2 методи правильно зберігати зелень, щоб вдома завжди був її запас

Щоб мати можливість приготувати свіжу розкішну страву, під рукою завжди мають бути гілочки зелені. Як організувати правильне зберігання? Розповідаємо в нашому матеріалі.

Колишній чоловік Ані Лорак розповів про новий роман: ось чому 13-річна донька проти нього

Після завершення шлюбу з Ані Лорак Мурат наробив ще немало шуму в українському шоу-бізнесі, адже неодноразово намагався влаштувати своє особисте життя.

Після часнику та цибулі саджаю тільки ці культури: 5 найкращих рослин для сівозміни

Після часнику та цибулі важливо правильно вибрати наступні культури. Аграрії рекомендують 5 найкращих варіантів. Це раціонально використовувати все ресурси вашого городу.

Дуже (не) корисні сусіди: аграрії назвали 3 правила висівання чорнобривців на грядках

Чорнобривці та овочеві грядки. Хтось вважає, що вони є ідеальними сусідами. Але досвідчені господарі можуть з цим не погодитися. Адже деякі культури не в захваті від таких "сусідів".