Зелень зберігатиметься набагато довше, ніж зазвичай: простий спосіб від продавця овочів

Абсолютно всім хочеться, щоб зелень зберігали свою свіжість якомога довше, а не зів'яла на 2-й день після придбання. Як це можна втілити в реальність?

Зелень — це справжня прикраса для будь-якої страви. Вона надає неймовірного аромату супам, салатом, запіканкам, а інколи навіть додається в десерти.

Деякі люди настільки бажають мати свіжу зелень під рукою, що починають вирощувати на кухні в горщиках базилік, розмарин та інших представників пряних трав. Декому пощастило більше, і в них є власна самі земля для того, аби збирати хороші врожаї овочів, і в тому числі різної зелені.

Навіть не варто і згадувати, скільки користі зелень містить в собі, це і флавоноїди, і амінокислоти, і вітаміни, – все, що може знадобитися нашому організму. Але як правильно її зберігати, щоб не користуватися зеленню, що вже зів’яла в холодильнику?

Експерт розповів, як правильно зберігати зелень вдома

Городники пояснили, яку зелень можна висівати вже при температурі +2
Експерт розповів, як правильно зберігати зелень вдома

Найбільшою загрозою для зелені є будь-які забруднення. Тому якщо ви принесли її з магазину або тим паче з базару — обов’язково добре промийте зелень, а також переберіть її. Якщо буде хоча б один листочок, який вже зіпсувався, вже через декілька днів від вашої зелені нічого не залишиться, тому що мікроби будуть працювати дуже швидко і непомітно.

Далі необхідно замочити пучок зелені у холодній воді приблизно на 15 хвилин. По-перше, вона вбере в собі усю необхідну вологу. А по-друге, усі забруднення, які ви не змогли видалити, відстануть.

Далі нам необхідно обгорнути зелень, яку ми збираємося зберігати в холодильнику в папір, а потім оприскати її водою. У такому вигляді складаємо зелень в холодильник в окремий контейнер, без контакту з іншими овочами.

Такий пучок може зберігатися від тижня до 10 днів, і як правило встигне потішити вас своєю свіжістю під час кулінарних процесів. Але, звичайно, найкращим варіантом буде вирощування власної зелені, в якій ви будете впевнені, і яку зможете зірвати прямо перед приготуванням страви.

Схожі статті

1 склянка “частування” в землю — мурахи знатимуть своє місце: напівзабутий спосіб із СРСР

Якщо вам не дають спокою мурахи, то є дієвий спосіб, який значно спростить вам життя. Вам не доведеться ходити в магазин за спеціальними засобами.

Те, що ми називаємо просто кашею, перетворює перець на велетнів: прийом, який працює на всі 100

Найкраще добриво для болгарських перців знаходиться прямо у нас під носом, і необхідно лише простягнути руку. Розповідаємо про ефективний прийом.

Видаляю всього 3 листки, і помідори ростуть як на дріжджах: сусіди тільки дивуються

Городники часто не беруть цей нюанс до уваги, і дуже дарма, адже він може суттєво вплинути на здоров'я рослини та якість врожаю. Розповідаємо, що треба зробити.

Цей сорт картоплі “Олег Винник” городу: багато шанувальників, збираю по 200 відер

Картопля – популярний овоч, який багато дачників вирощують на своїх ділянках. Коренеплід представлений різними сортами і в тому числі найврожайнішими. Про один з них розповімо у цьому матеріалі.

Коли сіяти кріп та петрушку у відкритий ґрунт: ідеальний час і поради фермера-багатія

Виростити ароматну і соковиту зелень петрушки або кропу на домашній грядці не так вже й важко. Достатньо буде дотримуватись певних правил та обрати сприятливі дні для посіву.

По 3 краплі на розчин і ваш фікус зазеленіє: полийте його ось цим у березні – у вас ще є 2 дні

Весна – особливий час року, коли навколишня природа просинається після зими. В цей час бажано провести обробку кімнатних рослин і, зокрема – фікусів. "Сенсація" розповість, чим підживити цю квітку.