Хто сказав, що кавуни ростуть лише на півдні? Виростіть їх на балконі у пластиковій пляшці

Якщо хочеться влітку соковитого та солодкого кавуна, подумайте, можливо, краще спробувати виростити його на власному балконі? Розповідаємо, як це зробити.

Вже велика кількість людей спробувала цей метод, і є маса відгуків, в яких користувачі діляться своїми враженнями. Зазвичай вирощування кавуна стає успішним експериментом для тих людей, які проживають в квартирі і не мають можливості посадити щось на власній грядці.

Але якщо підійти до цієї задачі з впевненістю у своїх силах та певними знаннями, все обов’язково вийде. Розповідаємо нашому матеріалі, як посадити та виростити кавун на балконі.

Як виростити кавун на балконі в пластиковій пляшці?

Городники пояснили, які є нюанси в сортах кавунів при вирощуванні у теплицях
 Як виростити кавун на балконі в пластиковій пляшці

Так як куріння у кавуна з часом розростається сильно, нам необхідно взяти тару побільше. Тому пластикова пляшка нам потрібна об’ємом приблизно у 5-7 л. Чим більша тара, тим більше простору для розвитку коріння, і відповідно більший кавун ви можете отримати в результаті.

Так, спочатку необхідно зрізати верхню частину пляшки, а на дні зробити спеціальні отвори, щоб зайва волога виходила. Якщо цього не зробити, грибок не змусить на себе чекати, а ґрунт зацвіте.

Далі нам необхідно підготувати насіння. Рекомендуємо залишити його у воді приблизно на 6-12 годин. Тим часом зберіть землю для пляшки та обов’язково проведіть термічну обробку для того, аби позбавитися від можливих захворювань та шкідників. Це можна зробити у звичайній духовій шафі.

На дно також варто скласти каміння для того, щоб був якіснішим дренаж. Далі наповнюємо тару землею та висіваємо насіння у кількості 2-3 штуки. Добре поливаємо нашу штучну грядку та накриваємо її харчовою плівкою. Час від часу зволожує та ґрунт з пульверизатора.

Незабаром з’являться паростки, яким необхідне сонячне світло та регулярний полив.

Краще поливати кавун теплою водою, так як коріння можуть негативно реагувати на холод і отримувати температурний шок. Для кращого плодоношення вносьте калійні добрива. Також можна придбати універсальні мінеральні добрива з великою кількістю необхідних для розвитку будь-якої рослини речовин.

Коли на кущику з’являться квітки, обов’язково проведіть запилення пензликом. За необхідністю під час розвитку рослини необхідно буде встановити опори. Також подбайте про те, щоб на кущі не було занадто багато плодів, інакше рослина не зможе впоратися із таким навантаженням, так як в неї буде недостатньо ресурсу.

Плодоношення завершиться приблизно через 90 днів після посадки насіння. Коли ви побачите жовту пляму на кавуні, можете сміливо зривати плід.

Схожі статті

Тепер не викидаю грошей на вітер та вирощую банани на своєму городі: є лише 2 сорти для України

Банани вважаються екзотичними фруктами, але їх цілком реально виростити навіть у власному городі. Звичайно, не всі сорти підходять для нашого клімату.

Зробіть цю 1 дію у квітні, і буде розкішний урожай абрикосів: вродять великі і дуже ароматні

Ця дія в квітні стане чудовою інвестицією у майбутній урожай абрикос. Доглянуті дерева завжди радуватимуть садівників великими та соковитими плодами. З таких і варення, і компот, супер!

Коли саджати лохину, щоб влітку насолоджуватися ягодами, які на базарі коштують шалених грошей

Лохина - це не лише смачна ягода, а й справжнє джерело вітамінів. Вона популярна серед садівників завдяки солодкому смаку, ніжній текстурі та корисним властивостям.

Урожай знизився на 50% і ягоди розміром з гудзик: як зрозуміти, що полуничні кущі пора викидати

Якщо врожай полуниці з кожним роком зменшується і ягоди стали розміром у гудзик, то настав час провести ревізію на грядках і позбутися кущів.

Названо сорт, якого всі городники потребують більше, ніж повітря: чемпіон серед картоплі у 2025

Картопля - головна культура на городах українців, і від вибору сорту залежить, наскільки щедрим буде урожай. Щороку селекціонери виводять нові стійкі сорти. У 2025 лідером стала картопля "Титан".

Витримати “до бруньок”: цю помилку у боротьбі з моніліозом припускає кожен 2-й садівник

Моніліоз - один із найнебезпечніших грибкових захворювань плодових дерев, яке щороку завдає значних збитків садівникам. Воно вражає абрикоси, вишні, черешні, персики, сливи та яблуні.