Отримати великі й солодкі яблука легко, якщо проводити регулярно підживлення для цієї культури. Поживні речовини є необхідними для відновлення дерев після зими, саме добрива надають яблуні всю необхідну енергію, яка допомагає їй правильно розвиватись і давати високий врожай.
Якщо ж підживлення не проводити, то це може призвести до серйозних наслідків, таких як ослаблення дерев, нестійкість до погодних умов, хвороб і шкідників, а також зниження врожайності. Тому важливо обрати правильне добриво та правильний час для їх внесення.

Фосфор необхідний для формування сильної кореневої системи, азот симулює ріст яблуні, завдяки ньому утворюються нові пагони та листя. Калій підвищує стійкість, покращує імунітет дерева. Органічні добрива значно покращують структуру ґрунту – пташиний послід, коровʼяк, перегній. Мінеральні добрива теж відіграють важливу роль, серед яких фосфорні (суперфосфат), азотні (сечовина, аміачна селітра, сульфат амонію), калійні (сірчанокислий калій).
Такі мінеральні добрива як амофос і нітроамофоска, вони поєднують кілька основних поживних елементів у одній гранулі. Перше підживлення проводиться вже на початку весни. У цей час відбувається профілактичне обприскування рослин від хвороб і шкідників. Для сухої підгодівлі готується суміш з перегною (35 кг), сечовини (пів кілограма), нітроамофоски (30 г) та аміачної селітри (30 г).

Щодо рідкого добрива, то для його приготування необхідно змішати курячий послід (два літри), воду (десять літрій), перегній (10 кг), сечовину (250 г), суперфосфат (100) та сульфат калію (60). Варто зазначити, що гній та курячий послід повинні бути перепрілими. Після приготування цієї суміші, слід дати настоятись їй протягом тижня.
Друге підживлення проводиться в травні, як тільки на деревах зʼявиться перше листя. Для підгодівлі потрібна вода (200 л), суперфосфат (1 кг), сірчанокислий калій (800 г), сечовина (пів кілограма), пташиний послід (п’ять кілограмів) і коровʼяк (вдвічі більше за пташиний послід). Все це потрібно перемішати та дати настоятись протягом тижня. Полив здійснюється так – 40 літрів суміші на доросле дерево та 30 літрів на молоде.