Сайт: Ці 2 речі не можна робити з полуницею в середині весни: не догляд, а “палиці в колеса”

Весна – час, коли в саду та на городі додається роботи. Якщо у вас на грядках росте полуниця – не поспішайте в середині весни робити із нею ось ці 2 речі. Розповідаємо подробиці у нашому матеріалі.

Ранньою весною бажано утриматись від деяких робіт на плантаціях із полуницею. Якщо ця ягода росте у вас на ділянці – візьміть до уваги поради досвідчених садівників. Наприклад, вони наголошують на тому, що не можна мульчувати полуничні грядки.

До початку травня мульчувати полуницю не варто. Особливо це стосується органічної мульчі у вигляді соломи. Таке покриття може погіршити живлення рослин та уповільнить прогрів ґрунту. Через це врожайність городніх культур може знизитись. Шар мульчі не кращим чином впливатиме на прогрів землі на грядочках із полуницею.

Садівники категорично не радять вносити органіку на грядки із полуницею. Підживлення землі перегноєм або торфом варто відкласти до того моменту, поки ґрунт на ділянці добре не прогріється. Занадто холодна земля уповільнить розкладання органіки та не кращим чином вплине на харчування рослин. Тож, органічні добрива варто вносити після того, як ґрунт прогріється до температури +15…+20 градусів.

До того моменту, поки не прогріється земля – не слід вносити і мінеральні добрива. Вони погано засвоюватимуться рослинами і це призведе до небажаних наслідків. Почекайте, поки земля добре прогріється і тільки після цього приступайте до підживлення полуничних грядок.

Рано навесні полуницю краще не підживлювати взагалі. Краще за все – перечекати, поки перестануть йти дощі та зійдуть усі талі води. Саме так радять робити садівники із досвідом. І саме такий підхід в подальшому буде запорукою великого врожаю полуниці. Та й сама ягода виросте соковитою і неймовірно солодкою.

Тож, подбайте про полуничні грядки ближче до літа. Весною ж залиште їх у спокої і не вносіть у землю ніяких органічних добрив.

Схожі статті

Іржі на смородині більше не буде: допоможуть ці 2 кроки – здорові, красиві і смачні ягоди

Набридло спостерігати за тим, як іржа з'являється на листі смородини? Розповідаємо, як назавжди попрощатися із цим явищем в нашому матеріалі.

Як швидко відклеїти жуйку від одягу або взуття: натуральний та ефективний спосіб, що спрацює

Ці прості поради дозволять зберегти ваші речі у відмінному стані після того, як на них приклеїлася жувальна гумка. Методи дуже прості, зрозумілі, а головне — ефективні. Спробуйте і ви!

Ці рослини додають саду фактурності та певної текстури: квіти, які слід посадити в 2025 році

Додайте фактурності, гармонії та довговічності вашому саду, створюючи неповторний ландшафт із цими рослинами. Вони подарують саду стиль і чарівність на довгі роки.

Фантастичний спосіб підживлення: груші налилися соком за 2 тижні, а врожаю ціла гора

Щоб груші вродили великими та соковитими, можна спробувати простий спосіб підживлення, який завжди спрацьовує стовідсотково. Розповідаємо в матеріалі, як це зробити.

Мурахи не наблизяться до півоній: просто поєднайте борошно із цим аптечним засобом

Мурахи завжди знаходяться біля півоній, адже їх аромат привертає до себе. Інколи здається, що прибрати їх з куща просто неможливо. Але є метод!

Як отримати врожай гороху в 3 рази більше, не стараючись: прийом, яким користувалися бабусі

Спробуйте цей простий трюк і обов'язково зберете неймовірну кількість врожаю гороху. Розповідаємо про метод підвищення якості плодоношення даної культури.