Картопля доволі проста у вирощуванні, і це цілковита правда. Достатньо слідкувати за тим, щоб ґрунт був здоровим, і на виході маємо мішки врожаю.
Куди більше турбот господиням приносить зберігання картоплі. Дуже важливо, щоб вона не зіпсувалася, не почала гнити, не проросла, не підсохла, тощо.
Навіть коли ми організовуємо абсолютно всі необхідні умови для якісного зберігання: знижена вологість, вентиляція, температурний режим, — все одно можуть виникнути проблеми.
Господиня розповіла, навіщо посипає картоплю сіллю

Знаєте як хитрі господині дають раду картоплі? Вони посипають її сіллю.
Справа в тому, що це найдешевший і при цьому найефективніший спосіб захисту врожаю від шкідників, грибкових хвороб та гнилі. Адже ця мінеральна сполука являється прекрасним поглиначем зайвої вологи, і окрім того, її просто ненавидять шкідники. Так само сіль на терпить грибок.
Є навіть метод усунення дефектів в продукції, коли цивіль прибирається розчином солі.
Але також пам’ятайте, що необхідно уважно вирощувати свою картоплю, для того, аби вона не заразилася ще в землі. Для цього час від часу необхідно змінювати місце, де ви висаджуєте бульби, так як там можуть накопичуватися хвороби, і в результаті ділянка стане заразною, а також правильно підбирати сусідство.
Пам’ятайте про те, що добрива також необхідно використовувати з розумом. Наприклад, не рекомендується брати свіжий коров’як, він завжди має бути сухим та відстої ним, інакше в ньому можуть бути небезпечні мікроорганізми, а також високий вміст азоту, який зіпсує коріння рослинам.
Якщо ви бажаєте зберігати картоплю в чистому вигляді, рекомендується її не мити, а просто добре обробити сухою ганчіркою. Контакту з водою обов’язково призведе до підвищеної життєдіяльності мікроорганізмів.