По 2 відра баклажанів з куща: чим підживити – навіть найпримхливіші дадуть тонни врожаю

Баклажани — культура, яка вимагає збагаченого ґрунту для рясного плодоношення. У нашому матеріалі розповідаємо, чим підживити кущі, щоб отримати багато врожаю.

Баклажани неймовірно вимогливі по відношенню до місця, в якому зростають та розвиваються. Тому досвідчені дачники або не беруться, або віддаються цьому процесу повністю, аби праця не була марною.

Баклажани не терплять ніяких помилок, але з вдячністю реагують на якісну підкормку, якщо ви все робите і правильно, і вчасно.

У нашому матеріалі ми розповімо, що необхідно внести для того, аби баклажан віддячив смачними плодами, і до того ж у великій кількості.

Експерт розповів, чим підживити кущі баклажанів

Агрономи назвали головні секрети вирощування розсади баклажанів
Чим підживити кущі баклажанів

Звичайно, необхідно подбати про якість ґрунту ще до того, як ви будете висаджувати розсаду. Для цього в землю як правило вноситься або компост, або коров’як. Обидва органічні добрива багаті на азот, і саме це нам потрібно для досягнення найкращого результату.

Однак, у період цвітіння рекомендуємо вам звернути свою увагу на суперфосфат, а також на золу, яка містить усі необхідні елементи для нарощування плодів. Зупиняйте свій вибір на одному з методів підживлення, так як надлишок мікроелементів може спровокувати небажані явища.

Радимо використовувати добрива у вигляді розчину. Як правило золи необхідно приблизно 300 г на відро. Суперфосфат розчиняється відповідно до рекомендації в інструкції, адже його концентрація може значно відрізнятися в препаратах від різних виробників.

Городники розповіли, коли висаджувати баклажани на городі в 2025 році
Експерт розповів, чим підживити кущі баклажанів

Також нагадуємо вам про необхідність обробки баклажанів інсектицидами. Справа в тому, що вони — ласий шматочок для будь-яких комах в городі. І особливо сильно страждають від колорадського жука, який спочатку починає поїдати картоплю, але дуже скоро переводить свій фокус саме на баклажани.

Позбавитися від жуків буває дуже непросто, коли вони починають розмножуватися, тому краще діяти на випередження.

Схожі статті

Магнолії ростимуть в кожному городі та саду: сорт, що цвіте двічі за сезон і добре приживається

Цей сорт підкорить ваше серце й зробить ваш сад унікальним. Вражаючі квіти магнолії, яскравий аромат і витривалість створять ідеальні умови для справжньої гармонії та краси.

Кожна крапля на рахунку: чим поливати троянди для пишного і безперервного цвітіння

Троянди відрізняються особливою вдячністю, коли мова йде про весняні підкормки. Достатньо декількох підживлень, і ваші кущі цвітуть безперервно.

Всі дачники в захваті від них: 3 сорти огірків та 2 сорти помідорів, які дають найкращий урожай

Серед величезного асортименту огірків та помідорів буває важко обрати щось конкретне. Але й експериментувати з невідомими сортами не хочеться. То чому б не обрати ті, що вже перевірені городниками?

Зарано? Ні, вчасно: пересадка півонії навесні – 3 речі, які необхідно обовʼязково знати

Якщо необхідно пересаджувати півонії, то садівники в один голос скажуть, що це робиться восени. Але якщо взялися навесні, то що робити? Відповіді в нашому матеріалі.

Розміром з виноград та солодша, ніж мед: 2 підживки, які збільшують врожай малини втричі

Після такого підживлення ягоди ростуть настільки рясно, що тільки встигай збирати, їсти та консервувати. Це добриво готується за лічені хвилини, не коштує ні копійки, а його ефективність вражає.

Урожай броколі буде багатшим, ніж на фермах: 3 цінних поради, які гарантують успіх

Броколі — рослина не вибаглива. Але ці 3 речі справді змінюють усе. Суцвіття великі, щільні й ростуть швидко. Ці поради вже перевірені багатьма городниками та працюють безвідмовно.