Обробіть цим картоплю за 2 години перед посадкою: не буде більше ні шкідників, ні бур’янів

Під час висаджування картоплі можна провести фокус, який дасть вашому городу хороші перспективи в майбутньому, а саме – відсутність шкідників та бурʼянів.

Недостатньо ідеально рівно посадити картоплю та прополоти грядки, щоб наш город виглядав, наче з виставки. Доведеться постійно мати справу з бур’янами, і можливо навіть зі шкідниками, яких ми бачити не хочемо, але які регулярно з’являються на ділянках, адже вони привертаються в соковитою зеленню, великими плодами та цвітінням.

У нашому матеріалі пропонуємо вам ознайомитися із фокусом, який допоможе одночасно і посадити картоплю, і захистити її від появи бур’янів та жуків на грядці.

Як позбавитися від шкідників та бур’янів

Агрономи пояснили, чому не варто поспішати з посадкою картоплі
Дачник розповів, як позбавитися від шкідників та бур’янів

Для початку необхідно перебрати картоплю. Усі зіпсовані плоди не можна висаджувати в землю, інакше вони її будуть заражати, що в результаті погано відобразиться на вашому врожаї.

Далі картоплю розкладаємо на сухій поверхні і готуємося до обробки. Це можна зробити спеціально інсекто-фунгіцидним препаратом “АС-Селектив”. Він захищає не тільки від дорослих особ хруща, попелиці, колорадського жука, але і від їхнього потомства, а також від таких хвороб, як парша, фузаріоз й фомоз.

Для обробки необхідно розчинити вміст пакетику у 5 л води, після чого отриманий розчин заливаємо у пульверизатор та оприскуємо картоплю. Чекаємо, поки препарат висохне і після цього можна збирати картоплю та садити її на грядці.

Високоврожайний сорт картоплі Рудольф
 Дачник розповів, як позбавитися від шкідників та бур’янів

Пам’ятайте про необхідність правильно підібрати ділянку для її висадки, адже якість землі — це дуже важливо, особливо коли мова йде про коренеплоди. Зокрема, не рекомендується садити картоплю туди, де раніше зростали помідори та баклажани через те, що їх сильно любить грибок.

На даний момент вже можна висаджувати картоплю. На півдні температура повітря вже піднялася до 15-18 градусів, що означає сприятливий час для початку вирощування цієї культури.

Схожі статті

Врожаю буде стільки, що набридне збирати: 4 народних способи підживлення огірків

Огірки будуть родити цілими мішками, якщо знати декілька простих секретів. Народні підживки працюють краще за хімію. Ось 4 способи, які реально збільшують урожай.

Петрушці це в жодному разі не можна: 3 головні заборони — вона цього не переносить

Смачна петрушка на городі — це вже половина успіху, адже соковита зелень значно покращує смак будь-якої страви. І все ж таки, її треба ще виростити.

Маленький город — великий врожай: 3 способи ефективного використання невеликої ділянки

Невеликий город — це не перепона для хорошого врожаю. Є 3 хитрощі, які дозволяють виростити все, що потрібно навіть в таких умовах. Ділимося ефективними порадами для власників маленьких ділянок.

Ви самі винні: грядка натякала, цибуля кричала, а ви ігнорували – 2 ознаки, що потрібна зола

Здавалося, все було в порядку, як раптом немає врожаю цибулі. Що насправді ви могли не помітити, поки овоч давав знати про негаразди? Розповідаємо детальніше.

Мармеладний сорт полуниці, що дозріває вже у червні та липні: саджанці, що варто придбати зараз

Полуниця цього сорту є надійною інвестицією в урожайність, якість та радість від вирощування однієї з найсмачніших ягід. Вона здатна приносити плоди двічі за один сезон.

Магнолії ростимуть в кожному городі та саду: сорт, що цвіте двічі за сезон і добре приживається

Цей сорт підкорить ваше серце й зробить ваш сад унікальним. Вражаючі квіти магнолії, яскравий аромат і витривалість створять ідеальні умови для справжньої гармонії та краси.