Обробіть дерева цим розчином, коли “прокинулись” бруньки: це ідеальний захист від парші

Фаза зеленого конусу – період, коли на деревах пробуджуються бруньки. В цей час важливо подбати про захист садових культур від різноманітних шкідників. Розповідаємо, які препарати можна використати.

Початок пробудження бруньок на садових деревах – особливий період для захисту городніх культур. Навесні саме в цей період разом із природою активізуються і різноманітні шкідники (наприклад, яблуневий цвітоїд та бруньковий довгоносик). Щоб захистити плодові дерева, бажано використовувати інсектицидні препарати типу “Антигусінь” або “Фас”.

Період зеленого конусу – сприятливий час для того, аби обприскати садові дерева спеціальним розчином від розповсюджених хвороб – парші, моноліозу, борошнистої роси. Фахівці радять залучити для цього препарат “Страж”.

Розчин для обробки плодових дерев в домашньому саду готують наступним чином. Першою чергою підготовлюють усі необхідні інгредієнти в таких пропроціях:

  • “Антигусінь”: 3 грами;
  • фунгіцид “Страж”: 3 грами;
  • препарат “Фас”: 4 мл;
  • вода: 8 літрів.

Щодо процесу приготування, то він доволі простий. Спочатку у воді розчиняють фунгіцид. Потім до нього додають інсектициди та ретельно усі складові перемішують. Готовий розчин використовують для обробки плодових дерев та рослин в саду. Бажано, щоб під час обприскування він залишався на гілочках і не стікав.

Як та чим обробити дерева в саду навесні по зеленому конусі
Як та чим обробити дерева в саду навесні по зеленому конусі

Наведений метод обробки використовують для обробки садових дерев від шкідників та хвороб. Процедуру викорують навесні, коли на гілках дерев вже добре набрякли бруньки. Після обприскування дерева будуть надійно захищені від різноманітних негараздів та віддячать господарю гарними врожаями.

Обприскування дерев по зеленому конусу – ідеальний варіант для другої весняної обробки. Першу ж проводять, коли бруньки ще “сплять”, а гілки повністю оголені і без листя. Головна мета такої обробки – спрямувати зусилля на боротьбу зі шкідниками. Проте, бонусом йде також і захист від парші, моніліозу та інших хвороб.

Схожі статті

Кожна крапля на рахунку: чим поливати троянди для пишного і безперервного цвітіння

Троянди відрізняються особливою вдячністю, коли мова йде про весняні підкормки. Достатньо декількох підживлень, і ваші кущі цвітуть безперервно.

Всі дачники в захваті від них: 3 сорти огірків та 2 сорти помідорів, які дають найкращий урожай

Серед величезного асортименту огірків та помідорів буває важко обрати щось конкретне. Але й експериментувати з невідомими сортами не хочеться. То чому б не обрати ті, що вже перевірені городниками?

Зарано? Ні, вчасно: пересадка півонії навесні – 3 речі, які необхідно обовʼязково знати

Якщо необхідно пересаджувати півонії, то садівники в один голос скажуть, що це робиться восени. Але якщо взялися навесні, то що робити? Відповіді в нашому матеріалі.

Розміром з виноград та солодша, ніж мед: 2 підживки, які збільшують врожай малини втричі

Після такого підживлення ягоди ростуть настільки рясно, що тільки встигай збирати, їсти та консервувати. Це добриво готується за лічені хвилини, не коштує ні копійки, а його ефективність вражає.

Урожай броколі буде багатшим, ніж на фермах: 3 цінних поради, які гарантують успіх

Броколі — рослина не вибаглива. Але ці 3 речі справді змінюють усе. Суцвіття великі, щільні й ростуть швидко. Ці поради вже перевірені багатьма городниками та працюють безвідмовно.

Газон у бетоні: геніальне рішення, яке дозволить зробити ваше подвір’я красивим і практичним

Газон чи бетонне подвір'я? Кожен варіант має свої переваги та недоліки. То чому б не взяти найкраще від обох? Газон у бетоні — це практичне рішення, яке стає все популярнішим.