Весна в розпалі, а природа оживає, даруючи неповторний заряд енергії. Працювати на своїй ділянці у квітні хочеться ще більше й більше! Це найкращий час, аби надати саду додаткового поштовху для активного росту та цвітіння. У середині весни варто звернути увагу на правильне підживлення рослин, яке допоможе їм зміцніти після зимових холодів та повною мірою розкрити свій потенціал.
Щоб сад виглядав наче квітучий рай, найкраще використовувати органічні добрива, які збагачують ґрунт природними поживними речовинами. Одним із таких засобів є компост. Його легко можна створити самостійно, використовуючи кухонні залишки чи скошену траву. Компост забезпечує рослинам усе необхідне для активного росту, сприяючи цвітінню та плодоношенню.

Ще одним варіантом є перегній, який відомий своїми властивостями відновлювати структуру ґрунту та робити його більш родючим. У середині весни перегній варто розкласти навколо дерев і кущів, щоб коренева система отримала максимум поживної користі. Цей природний ресурс гарантує, що ваш сад буде стійким до можливих весняних перепадів температури.
Особливу увагу варто приділити квітучим рослинам. Для їхнього підживлення добре підійдуть настої з органічних матеріалів, які можна приготувати вдома. Наприклад, настій із золи — багатий на джерело калію та фосфору, які зміцнюють кореневу систему та сприяють насиченому цвітінню. Такий розчин легко готується і є абсолютно безпечним для навколишнього середовища. Достатньо один пакетик золи для того, щоб обробити досить значні ділянки з квіточками. Це все про природні методи обробки. Також можна користуватися засобами, що продаються в садівничих магазинах.