Посійте редиску в цих 3 місцях, щоб вона виросла солодкою й соковитою: вродить “дай Боже”

Висадка редиски здійснюється швидко та є простою, однак є кільки вимог, які забезпечують культурі гарний ріст і щедрий врожай - де посадити цей овоч вже в квітні 2025?

Редиска є саме тим овочем, який можна вирощувати на ділянці вже навесні в перших місяцях. Для того, щоб отримати великий врожай, важливо підібрати правильний час посадки, місце, ґрунт. Насіння редиски зазвичай висівають навесні, з кінця березня до середини квітня. Дана рослина витримує невеличкі заморозки до -5 градусів і починає проростати, коли температура ґрунту +5.

Ґрунт повинен бути пухким і добре дренованим. Саме насіння слід висівати на глибину від 1,5 до 2,5 см, відстань між насінинами повинна бути в 15 сантиметрах. Щоб культура добре розвивалась, температура повітря має сягати до +15 і вище. Варто зазначити, що редиска любить вологу, тому важливо її регулярно поливати, щоб ґрунт не пересихав. У разі посушливої погоди, необхідно робити це двічі на день. Також потрібно час від часу розпушувати ґрунт.

Дачники розповіли, де найкраще висаджувати редиску навесні
Дачники розповіли, де найкраще висаджувати редиску навесні

Перший врожай редиски можна отримати вже через 18 днів після сходів. Пізні сорти потребують трішки більше часу – до 45 днів.

Отже, важливо підсумувати кілька основних моментів: редиска не переносить спеку, не любить посуху і сухий ґрунт, надмірна волога їй шкодить. Культура любить сонце, але якщо світловий день триває більше 12 годин, потрібно подбати про тінь.

Дачники розповіли, де найкраще висаджувати редиску навесні
Дачники розповіли, де найкраще висаджувати редиску навесні

Насіння слід висаджувати на глибину не більше 2 см, а щоб коренеплоди виросли великими і смачними, краще уникати свіжого гною для підживлення. Це основні моменти, про які треба знати, перш ніж висаджувати цю рослину на городі. Дотримуючись їх, ви отримаєте МЕГА врожай, а догляд за культурою не забере у вас багато часу і сил. Тому не гайте часу і приступайте до посадки прямо зараз, адже потім може бути запізно!

Схожі статті

Всі думали, що він унікальний: реальні відгуки городників про найпопулярніший сорт томату

Цей сорт томатів став справжньою сенсацією і кілька років посідав перше місце за популярністю, проте незабаром почали з'являтися негативні відгуки. Які претензії пред'являли городники?

Готуйте відра та банки: ці 3 простих прийоми збільшать урожай малини в рази – ягоди, як на підбір

Є хитрощі, які дозволяють суттєво збільшити врожайність кущів малини, які вже зростають на ділянці. Потрібно лише докласти небагато зусиль. Результат того вартий!

Приготуйтеся до посадки кавунів і динь: ось у які терміни краще почати займатися розсадою

Незабаром температура стабілізується і ґрунт прогріється, а поки що потрібно потурбуватись про розсаду кавунів та дині - коли висівати насіння? Городники розсекретили найкращий час.

Вишня, груша та яблуня: на що варто звернути увагу при виборі саджанців – тоді не буде проблем

Як не потрапити на вудочку недобросовісних продавців та вибрати найідеальніший саджанець? На що звернути увагу при покупці яблуні, вишні, груші та сливи?

5 овочів, які я більше не саджу – тільки місце займають, і сили й час віднімають

Якщо ви любите експериментувати і плануєте посадити на городі щось новеньке – то ця стаття створена саме для вас. В ній редакція "Сенсації" зібрала 5 овочів, які на ділянці ліпше не саджати.

Зберете 1 тонну томатів з сотки, якщо оберете правильний сорт: станьте помідорним “магнатом”

Від сорту томатів залежить наскільки щедрим і смачним буде врожай цієї культури - що радять висаджувати досвідчені городники, адже вже давно перевірили його на практиці?