Лаванда потребує підживлення, адже саме воно забезпечує її цвіт і здоровий ріст. Надмірне насичення рослини поживними речовинами може призвести до небажаних наслідків, а саме лаванда почне випускати забагато зелені, а це в результаті зменшить кількість квітів або спричинить загибель рослини. У звʼязку з цим квітникарі радять обирати ті добрива, які стимулюватимуть цвітіння.
Найефективнішим продуктом для підживки є подрібнена яєчна шкаралупа. Вона багата на кальцій, який поступає в ґрунт та живить корені рослини. Необхідно посипати подрібнену шкаралупу навколо основи лаванди і все.

Наступний варіант передбачає використання кавової гущі. Вона містить азот, який необхідний для росту лаванди. Цей продукт потрібно посипати навколо рослини і змішати з ґрунтом.
Лаванда є чутливою до мінеральних добрив, тому тут важливо підібрати правильну підгодівлю. Дієвими є добрива, які містять калій і фосфор. Для цього можна застосовувати суперфосфат, калімагнезію. Мінеральні добрива можна використовувати як розчин або в сухому вигляді.

Що стосується частоти підживлення, то потрібно приділити особливу увагу лаванді навесні під час її пробудження, коли вона має потребу в азоті. З початком бутонізації азот слід виключити з підживлення та використовувати калійно-фосфорні добрива. Якщо лаванда була висаджена в правильному місці і ви гарно за нею доглядаєте, то протягом перших років її не потрібно підживлювати. Перше підживлення проводиться на 4-5 рік після посадки.
Симптоми дефіциту поживних речовин проявляються у вигляді уповільненого росту, слабкого цвітіння та деформації стебел і листя. Найчастіше листя і квітка стають бляклими, “вигорають”.