Перець входить в ту категорію овочів, яким так полюбляють смакувати, а також випрошувати на ділянці. Якщо його регулярно підживлювати та гарно доглядати, то можна розраховувати на щедрий врожай. Іноді перець вирощують із насіння самостійно, але найчастіше для цього обирають готову розсаду, яку потім висаджують у відкритий ґрунт. Найголовніше – це обрати правильне місце, адже ділянка повинна бути добре освітленою.
Перед висадкою потрібно сформувати лунки глибиною 5 см, щоб відстань між рослинами була в 40 см. Під посадки до лунки слід покласти органічні та мінеральна добрива. Городники радять використовувати яєчну шкаралупу, лушпиння цибулі або деревний попіл – по жмені в кожну лунку. Також рекомендується використовувати суміш кісткового борошна (2 ст. л.) та жменю попелу.

Наступним дієвим варіантом є використання крейди. Її зазвичай додають як комплексне підживлення, тобто на відро води 250 г подрібненої крейди + літр зеленого добрива. Крейда знижує кислотність ґрунту, а це гальмує ріст розсади, але водночас стимулює утворення більшої кількості завʼязей.
Можна спробувати застосувати рибне борошно, яке теж потрібно внести в лунки перед посадкою розсади. Для цього знадобиться одна столова ложка з гіркою, яку слід перемішати з ґрунтом і полити водою.

Гарно себе зарекомендувало пшоно. Для приготування підживлення необхідно взяти 1 кг крупи та залити пʼятьма літрами води, залиште суміш настоюватись на добу, періодично перемішуючи. Готовий настій слід процідити, додати ще 5 літрів води і можна використовувати для поливу.
Настій з пшона необхідно застосовувати кожні два тижні, розбавляючи з водою у пропорції 1:2. Зерно, яке залишилось після настоювання, краще не викидати, його рекомендується внести в ґрунт навколо рослини.