Щоб зелень, а саме кріп і петрушка швидше вродили, досвідчені городники радять спробувати кілька простих методів підготовки насіння. Річ у тім, що ефірні олії в його оболонці часто уповільнюють проростання, особливо у петрушки, тому процедура замочування є необхідною.
Найбільш ефективним способом є замочування насіння в горілці. Завдяки спирту оболонка стає більш проникною і насінина швидше прокидається. Його слід залити “міцненьким” так, щоб рідина покрила насіння повністю і тримати його там протягом 15 хвилин. Після цього потрібно промити насіння водою та гарно просушити, не пошкодивши ніжні паростки під час посіву.

Ще одним ефективним способом є замочування насіння у гарячій воді, внаслідок чого оболонка насіння стане мʼякшою. Слід памʼятати, що не можна використовувати окріп. Посівний матеріал слід тримати у гарячій воді 10 годин, після чого одразу насіння можна висаджувати у відкритий ґрунт.
Квітень є найсприятливішим часом для висіву петрушки. Для її гарного росту, потрібно обрати суху та затишну ділянки, щоб не було протягів. Насіння слід висівати на глибину близько одного сантиметра, а відстань між ним не повинна бути менше 1,5 см.

Найкраща ширина міжрядь – мінімум 15 см. Після висіву грядку варто прикрити плівкою або агроволокном, яке необхідно зняти після появи перших сходів. Поливати потрібно в міру висихання ґрунту.
Кріп теж можна висівати з початку квітня, для його посадки краще обрати освітлену ділянку. Перед посівом слід зволожити підготовлені рядки, а потім висіяти насіння на глибину 1,5 см. Як і з петрушкою, після посіву грядку треба накрити плівкою, яку слід зняти після появи перших паростків.