Часник як і будь-яка інша городня культура потребує якісного підживлення навесні. Гарні добрива нададуть рослині можливість повноцінно розвиватися, формувати міцне коріння та великі і здорові головки із крупними зубчиками. Особливо важливо не пропустити час для внесення добрив на грядки з часником у квітні.
В цьому матеріалі розповідаємо, як та чим правильно підгодувати часник навесні. Якщо будете дотримуватись цього правила, то на ваших грядочках виросте якісний та високий врожай.
Підживлення під часник вносять у квітні, коли ґрунт прогріється до температури +8 градусів. Добрива навесні цій овочевій рослині потрібні не тільки для активного росту, але й для захисту листя від пожовтіння. Найефективнішим варіантом буде використання мінеральних добрив і, зокрема – аміачної селітри та сульфату магнію. Саме ці компоненти стимулюватимуть ріст зеленої маси, зміцнять імунітет часнику, а ще – допоможуть уникнути пожовтіння листя.

Завдяки вчасному внесенню добрив забезпечується рівномірний розвиток часнику.
Зверніть увагу, що перед внесенням добрив під часник потрібно виконати кілька простих дій. І перший ефективний крок – це полив перед внесенням підживки. Використовуйте для нього звичайну воду, а після поливу почекайте приблизно 1 годину. Це захистить рослину від опіків та покращить засвоєння поживних речовин.
Рецепт приготування розчину для підживлення часнику – простий. В 300 мл води розчиняють сульфат магнію та аміачну селітру – по 1-й столовій ложці. Компоненти ретельно розмішують до повного розчинення.

Далі готову суміш переливають в поливалку об’ємом 10 літрів. Доливають доверху воду, ще раз все розмішують та виконують полив грядок із часником. Поливати потрібно рясно, щоб розчин проник на глибину 8 см або навіть глибше. Тільки тоді він досягне кореневої системи часнику і забезпечить якісне підживлення овоча.