Бажаєте, щоб герань стала розкішнішою за гортензії? Цей 1 трюк із яблуками – справжня знахідка

Герань можна перетворити на справжній витвір мистецтва, якщо знати, які добрива вона любить. У нашому матеріалі розповідаємо, що варто зробити з цією квіткою.

Ще декілька століть тому герань вважалася квіткою бідних. Таку славу вона отримала неспроста: герань не відрізняється вимогливістю, а отже робочий клас та люди, що працювали в полі, могли собі дозволити її висадити на подвір’ї.

Вона точно не підводила своїх господарів, виживала в найекстремальніших умовах, і все одно тішила своїм цвітінням. Звичайно, мова йде про класичну герань, а не гібриди. Зараз асортимент садових магазинів значно поповнився, а серед герані можна обрати таких красунь, яких ще світ не бачив.

Квітникарі розповіли, чим підживити герань, щоб вона пишно заквітла
Квітникарі розповіли, чим підживити герань, щоб вона пишно заквітла

Відповідно, у нових сортів з’являються примхи, і ігнорувати їх часто не можна, інакше можна залишитися без омріяних бутонів.

Квітникарі розповіли, чим підживити звичайну герань

У нашому матеріалі ми розповімо, яку підживку можна зробити для герані, щоб вона заквітла швидко, пишно та красиво.

Квітникарі розповіли, як змусити герань цвісти після зими
Квітникарі розповіли, чим підживити звичайну герань

Для цього вам знадобляться яблука. Вірніше, не самі фрукти, а очистки від них. Як відомо, шкірка містить у своєму складі фантастично кількість різних вітамінів та мінералів, і всі вони так потрібні квітці, яка збирається ростити бутони.

Тому знадобиться придумати, куди ж ви подінете самі яблука. Можна приготувати пиріг, або солодкі пиріжки. Для очисток же ціль знайдена.

Варто відзначити, що цей метод широко відомий у південних країнах. Його використовують і в Італії, Іспанії, і навіть в Греції.

Для приготування розчину підготуйте півтора літра води. Очисток буде достатньо з 2-3 яблук. Шкірки необхідно скласти у банку. Далі заливаємо їх гарячою водою, накриваємо кришкою та залишаємо в тіні на декілька днів.

Далі необхідно процідити розчин, видалити усе сміття і розбавити його у пропорції 1:1. Отримане добриво використовуйте для поливу герані раз на тиждень. Шкірка яблук багата на азот, фосфор і калій. Усі вони необхідні для пишного цвітіння та появи великого зеленого листя.

Схожі статті

Більше не сію огірки навмання: розділила грядку на 3 частини й перевірила, як краще за все

Щоб ніколи не думати, чи буде на городі врожай огірків, радимо спробувати цей метод посіву, який обов'язково вам прийдеться до душі. В чому він полягає?

Ці 3 процедури – обовʼязкові для туї: ніякого пожовтіння, а шикарна та пишна крона гарантована

Туя – вічнозелене дерево, яка при правильному догляді буде радувати око насичено-зеленим кольором. Як захистити тую від пожовтіння – розповідає "Сенсація".

Вони дійсно дають результат: 5 народних підживлень для саду та городу, які пройшли перевірку

Більшість народних добрив, які колись икористовували наші бабусі, виявилися абсолютно марними, але тільки не ці п'ять, які справді дають результат.

Коли варто сіяти буряк у квітні? Городники розповіли про 3 найважливіші фактори

Погода та стан ґрунту — дрібниці, на які не всі зважають. А потім дивуються, чому буряк не зійшов. Є 3 речі, про які варто подумати перед посадкою, щоб потім не кусати лікті.

Чорнобривці — не завжди користь: біля яких 2 рослин не варто саджати ці квіти?

Хоча чорнобривці вважаються природним щитом для городу, іноді вони шкодять. Особливо, якщо посадити біля певних культур. Садівники назвали рослини, поряд з якими такі квіти краще не вирощувати.

Солодкі ягоди, а не розчарування: які питання слід задати продавцю при покупці саджанця черешні

Коли ви купуєте саджанець плодового дерева, це дуже схоже на лотерею. Щоб у рази збільшити свої шанси на успіх, обов'язково задайте продавцю ці 4 питання.