Ще декілька століть тому герань вважалася квіткою бідних. Таку славу вона отримала неспроста: герань не відрізняється вимогливістю, а отже робочий клас та люди, що працювали в полі, могли собі дозволити її висадити на подвір’ї.
Вона точно не підводила своїх господарів, виживала в найекстремальніших умовах, і все одно тішила своїм цвітінням. Звичайно, мова йде про класичну герань, а не гібриди. Зараз асортимент садових магазинів значно поповнився, а серед герані можна обрати таких красунь, яких ще світ не бачив.

Відповідно, у нових сортів з’являються примхи, і ігнорувати їх часто не можна, інакше можна залишитися без омріяних бутонів.
Квітникарі розповіли, чим підживити звичайну герань
У нашому матеріалі ми розповімо, яку підживку можна зробити для герані, щоб вона заквітла швидко, пишно та красиво.

Для цього вам знадобляться яблука. Вірніше, не самі фрукти, а очистки від них. Як відомо, шкірка містить у своєму складі фантастично кількість різних вітамінів та мінералів, і всі вони так потрібні квітці, яка збирається ростити бутони.
Тому знадобиться придумати, куди ж ви подінете самі яблука. Можна приготувати пиріг, або солодкі пиріжки. Для очисток же ціль знайдена.
Варто відзначити, що цей метод широко відомий у південних країнах. Його використовують і в Італії, Іспанії, і навіть в Греції.
Для приготування розчину підготуйте півтора літра води. Очисток буде достатньо з 2-3 яблук. Шкірки необхідно скласти у банку. Далі заливаємо їх гарячою водою, накриваємо кришкою та залишаємо в тіні на декілька днів.
Далі необхідно процідити розчин, видалити усе сміття і розбавити його у пропорції 1:1. Отримане добриво використовуйте для поливу герані раз на тиждень. Шкірка яблук багата на азот, фосфор і калій. Усі вони необхідні для пишного цвітіння та появи великого зеленого листя.