Кращі з найкращих: сорти огірків, які вродять так, що у вас щелепа відпаде – посадіть їх в 2025

Незабаром городники активно почнуть висівати огірки, тож саме час обрати правильні сорти для посадки - ТОП-4 видів цієї культури, які вродять ого-го яку кількість плодів.

Перед посадкою рослин кожен городник ретельно підходить до вибору сортів, адже від цього залежить, наскільки успішним буде врожай. Існує безліч сортів огірків, однак є чотири найкращі, які гарно себе показали протягом останніх років, тож рекомендуємо їх до посадки.

Кріспіна

Цей сорт невибагливий у догляді і він ідеально смакує у свіжому вигляді, як додаток до м’ясних страв, гарнірів чи салатів. Його найголовнішою перевагою є те, що він ідеально підходить для засолювання.

Агрономи назвали найстійкіші сорти огірків, які нічого не бояться
Агрономи назвали найстійкіші сорти огірків, які нічого не бояться

Маринда

Це гібридний сорт огірка корнішоного типу, який стабільно дає високий врожай. Його плоди вкриті дрібними шипами, вони є соковитими й солодкими на смак. Рослина гарно адаптується до погодних умов і має високу стресостійкість, а також не боїться хвороб.

Гуннар

Цей сорт є ранньостиглим, тож хто хоче отримати якомога швидше врожай – це ідеальний варіант. Плоди темно-зеленого кольору, мають щільну хрустку шкірку. Ці огірки підходять для споживання у свіжому вигляді й не тільки.

Агрономи назвали найстійкіші сорти огірків, які нічого не бояться
Агрономи назвали найстійкіші сорти огірків, які нічого не бояться

Шакті

Даний сорт теж є корнішоного типу, плоди мають характерні білі шипи. Огірки цього сорту не мають гіркоти, а також славляться своєю стійкістю до багатьох захворювань, тож автоматично сорт не потребує складного догляду в процесі вирощування.

Тепер вибір за вами, які огірки посадити на ділянці навесні 2025 року, але всі вищезазначені сорти показують вражаючий результат та вже давно перевершили всі очікування серед городників. Звичайно, не слід забувати про те, що огірки, як і будь-яка інша культура, потребує регулярного поливу, підживлення та обробки від шкідників у разі їх появи або як профілактику.

Схожі статті

Листя величезне та мʼясисте: першим ділом поливаю хости цим – з чого почати сезон 2025

Хоста — прекрасне доповнення до будь-якого ландшафту, особливо, якщо вона повністю здорова, доросла та має у своєму розпорядженні всі необхідні ресурси.

Таємний ворог: спочатку радував око, а потім перетворився на справжнє лихо для саду

Інколи бажаний гість в нашому саду може перетворитися на справжню дилему, так як починає йти проти планів свого господаря. Розповідаємо про таку рослину.

Чим посипати грядку при посадці томатів та перців? 1 порада моєї бабусі, яка працює завжди

Щоб отримати розкішні врожаї помідорів та перців, можна спробувати 1 секрет, яким користувалися наші бабусі та дідусі. Чим саме посипати грядку?

1 день вирішить абсолютно усе: коли у травні 2025 не можна садити огірки – не вродить

Після травневих свят городники продовжують активно працювати на ділянці. Сіяти огірки в останній місяць весни можна не кожного дня. "Сенсація" розповість, які дати несприятливі для цього.

Сорти винограду, які достигають навіть у Київській області: найбажаніша покупка дачників 2025

Чимало сортів винограду дають на півночі України дуже слабенький врожай. А навіть якщо ягід виростає достатньо, то вони можуть мати недобрий смак. То які сорти варто висаджувати, щоб все було чудово?

Сушити не треба: 2 методи правильно зберігати зелень, щоб вдома завжди був її запас

Щоб мати можливість приготувати свіжу розкішну страву, під рукою завжди мають бути гілочки зелені. Як організувати правильне зберігання? Розповідаємо в нашому матеріалі.