Петрушка хоч і невибаглива культура у вирощуванні, але все ж потрібно знайти до неї правильний підхід, щоб в майбутньому отримати високий і смачний врожай. Існує кілька місць, де петрушка показує погані результати, тож для висадки там не рекомендується.
Одним із таких місць є та ділянка, де пряме сонячне світло, адже воно негативно впливає на рослину, сильна спека та перегрітий ґрунт призводять до того, що зелень стає сухою, слабкою і втрачає свій яскравий зелений колір. Найкращим варіантом буде вибрати ту ділянку, де присутній легкий затінок.

Також важливу роль відіграє вологість ґрунту, адже петрушка чутлива до її надлишку, тому висаджувати її у низинах, де часто відбувається застій води, не рекомендується. Перезволоження спричиняє гниття коренів, пожовтіння листя та втрату аромату й смаку.
Дана зелень добре себе почуває в помірно вологому та добре дренованому ґрунті. Петрушка належить до культур, які не потребують великої кількості добрив, її коренева система погано реагує на надлишок органічних та мінеральних речовин у ґрунті, тож виключте ті ділянки, де ви нещодавно внесли значні дози гною і інших добрив.

Перед посадкою петрушки варто внести лише помірну кількість компосту. Варто зазначити, що рослина погано себе почуває на важких, глинистих ґрунтах. Тому за необхідності не забудьте покращити структуру ґрунту – додати компост, пісок або перепрілу тирсу.
Петрушку краще не висівати після моркви, кропу, кмину, а також не розташовувати поруч із ними, адже вони мають спільних шкідників. Найкращими сусідами для цієї зелені будуть полуниця, перець, огірки, помідори, салат і горох.