Як колись у колгоспі: цей метод посадки цибулі – справжня знахідка для дачників, і ось чому

Городники, які хоча б раз в житті саджали посівну цибулю вручну – добре знають, наскільки це непросте заняття. Особливо, якщо грядочка довга. Однак існує спосіб, який допоможе цей процес полегшити.

Городники, які хоча раз саджали на ділянці цибулю-сівок вручну – добре знають, наскільки ця робота втомлює. Особливо, якщо грядочка занадто довга. Щоб не “гнути” спину на городі занадто довго – скористайтесь наступним способом посадки цибулі, який зекономить купу часу та сил. Цей спосіб – ідеальне підтвердження тому, що все геніальне – просто!

Головна особливість цього методу  в тому, що він дуже схожий на колхозну класику. Колись на полях сівок заглиблювали в ґрунт за допомогою спеціальних сіялок. Сучасні дачники взяли цю ідею на озброєння та адаптували її під ручну працю.

Щоб реалізувати цей метод на практиці – знадобляться ось такі інструменти:

  • лійка;
  • сапачка;
  • цибуля-сівок

Порядок дій наступний. На першому етапі на грядочках роблять продольні борозди. Потім їх потрібно щедро полити водою, щоб ґрунт став вологим.

Найголовніший момент – цибулю-сівок потрібно вкидати в заглиблення, витримуючи інтервал у 10 см між сусідніми компонентами. Тож, як бачите – нахилятись до кожної з них не потрібно. Після цього цією ж сапачкою потрібно з країв борозни засипати землею посіяну цибулю за допомогою сапачки.

На завершення ґрунт треба злегка притиснути – щоб забезпечити кращий контакт сівка із вологою поверхнею.

Городники розсекретили ідеальний метод посадки цибулі на грядках
Городники розсекретили ідеальний метод посадки цибулі на весняній грядці

Наведений спосіб дозволяє сіяти цибулю стоячи або в напівзігнутому стані. До того ж можна швиденько обробляти цілі рядочки, а не окремі лунки – як при класичній посадці. Часу йде набагато менше, а результат – той же самий, якщо не краще.

Тож, скористайтесь наведеним методом посіву цибулі – і спина боліти не буде. Та й посадити зможете набагато більше цибулі за короткий проміжок часу.

Схожі статті

Кожна крапля на рахунку: чим поливати троянди для пишного і безперервного цвітіння

Троянди відрізняються особливою вдячністю, коли мова йде про весняні підкормки. Достатньо декількох підживлень, і ваші кущі цвітуть безперервно.

Всі дачники в захваті від них: 3 сорти огірків та 2 сорти помідорів, які дають найкращий урожай

Серед величезного асортименту огірків та помідорів буває важко обрати щось конкретне. Але й експериментувати з невідомими сортами не хочеться. То чому б не обрати ті, що вже перевірені городниками?

Зарано? Ні, вчасно: пересадка півонії навесні – 3 речі, які необхідно обовʼязково знати

Якщо необхідно пересаджувати півонії, то садівники в один голос скажуть, що це робиться восени. Але якщо взялися навесні, то що робити? Відповіді в нашому матеріалі.

Розміром з виноград та солодша, ніж мед: 2 підживки, які збільшують врожай малини втричі

Після такого підживлення ягоди ростуть настільки рясно, що тільки встигай збирати, їсти та консервувати. Це добриво готується за лічені хвилини, не коштує ні копійки, а його ефективність вражає.

Урожай броколі буде багатшим, ніж на фермах: 3 цінних поради, які гарантують успіх

Броколі — рослина не вибаглива. Але ці 3 речі справді змінюють усе. Суцвіття великі, щільні й ростуть швидко. Ці поради вже перевірені багатьма городниками та працюють безвідмовно.

Газон у бетоні: геніальне рішення, яке дозволить зробити ваше подвір’я красивим і практичним

Газон чи бетонне подвір'я? Кожен варіант має свої переваги та недоліки. То чому б не взяти найкраще від обох? Газон у бетоні — це практичне рішення, яке стає все популярнішим.