Як колись у колгоспі: цей метод посадки цибулі – справжня знахідка для дачників, і ось чому

Городники, які хоча б раз в житті саджали посівну цибулю вручну – добре знають, наскільки це непросте заняття. Особливо, якщо грядочка довга. Однак існує спосіб, який допоможе цей процес полегшити.

Городники, які хоча раз саджали на ділянці цибулю-сівок вручну – добре знають, наскільки ця робота втомлює. Особливо, якщо грядочка занадто довга. Щоб не “гнути” спину на городі занадто довго – скористайтесь наступним способом посадки цибулі, який зекономить купу часу та сил. Цей спосіб – ідеальне підтвердження тому, що все геніальне – просто!

Головна особливість цього методу  в тому, що він дуже схожий на колхозну класику. Колись на полях сівок заглиблювали в ґрунт за допомогою спеціальних сіялок. Сучасні дачники взяли цю ідею на озброєння та адаптували її під ручну працю.

Щоб реалізувати цей метод на практиці – знадобляться ось такі інструменти:

  • лійка;
  • сапачка;
  • цибуля-сівок

Порядок дій наступний. На першому етапі на грядочках роблять продольні борозди. Потім їх потрібно щедро полити водою, щоб ґрунт став вологим.

Найголовніший момент – цибулю-сівок потрібно вкидати в заглиблення, витримуючи інтервал у 10 см між сусідніми компонентами. Тож, як бачите – нахилятись до кожної з них не потрібно. Після цього цією ж сапачкою потрібно з країв борозни засипати землею посіяну цибулю за допомогою сапачки.

На завершення ґрунт треба злегка притиснути – щоб забезпечити кращий контакт сівка із вологою поверхнею.

Городники розсекретили ідеальний метод посадки цибулі на грядках
Городники розсекретили ідеальний метод посадки цибулі на весняній грядці

Наведений спосіб дозволяє сіяти цибулю стоячи або в напівзігнутому стані. До того ж можна швиденько обробляти цілі рядочки, а не окремі лунки – як при класичній посадці. Часу йде набагато менше, а результат – той же самий, якщо не краще.

Тож, скористайтесь наведеним методом посіву цибулі – і спина боліти не буде. Та й посадити зможете набагато більше цибулі за короткий проміжок часу.

Схожі статті

Гортензія не з картинки, а з вашого саду: спосіб в 2 хвилини, щоб квітка зацвіла на ділянці

Для того, щоб гортензія рясно зацвіла й довго радувала вас своїми квітками, потрібно зробити одну хитрість навесні - ви здивуєтесь, адже цей метод дійсно працює.

Секрет помідорів-велетнів розкритий: як зібрати такий рясний врожай у 2025, як ніколи раніше

Величезні помідори, соковиті та солодкі, — це окремий вид задоволення, яка жодна господиня не буде проти виростити у себе на городі. Як це зробити?

4 причини, які вказують на це: насіння не сходить і не проростає – 4 варіанти, як це виправити

Не проростання насіння призводить до зниження врожайності, але щоб цього уникнути, потрібно дізнатись причини такого явища - найголовніші помилки дачників.

4 правила і врожаю втричі більше: що зробити з малиною навесні, щоб вродила на славу і не раз

Чи знали ви, що насправді дуже легко підвищити врожайність малини, просто потрібно знати, що робити - садівники розклали все по поличках щодо догляду цієї рослини.

Посадіть ці 3 сорти томатів і забудьте про догляд: помідори вродять на славу – чемпіони 2025

Не секрет, що існують сорти деяких культур, які можуть без проблем вродити велику кількість смачних плодів за мінімального догляду, зокрема томатів - які помідори посадити, щоб не доглядати за ними?

Чому розсада чахне після підживлення янтарною кислотою? Всього 1 помилка, і вся робота марна

Як правильно використовувати розчин янтарної кислоти для обробки рослин – читайте у матеріалі "Сенсації" Розповідаємо про переваги засобу та коли його краще не використовувати.