Лохина потребує особливих умов для правильного розвитку, але якщо дотримуватись всіх рекомендацій, то культура щедро віддячить смачним врожаєм. Ця рослина надає перевагу кислому, вологому та пухкому ґрунту. Вона багата на вітаміни, антиоксиданти і мікроелементи, кущ плодоносить з середини літа й до початку осені.
Вирощування лохини в Україні тільки набуває популярності, тому багато садівників ще не мають достатньо досвіду й знань щодо цієї рослини. Найголовнішим періодом для лохини є квітень-травень. Саме в цей час потрібно обрізати старі та слабкі гілки, підживити ґрунт, провести мульчування.

Під час обрізки необхідно видалити старі та пошкоджені пагони, а також прорідити середину куща. Після санітарної обрізки потрібно оновити шар мульчі. Цей етап є необхідним, саме завдяки мульчі коріння краще зберігає вологу, а ґрунт довше утримує потрібну кислотність. Рекомендується використовувати кору сосни, тирсу хвойних дерев, хвоїнки або ж компост із кори. Щороку мульчу потрібно оновлювати.
Не слід нехтувати правильним поливом, адже лохина любить м’яку воду, тому найкраще для цього підійде дощова. Рослина не переносить тривалої посухи і застою води. Полив варто проводити зранку або ввечері, щоб не було пекучого сонця.

Наступним кроком є підживлення для якого знадобиться кавова гуща. Цей інгредієнт слід розсипати навколо основи куща та перекопати з верхнім шаром ґрунту. Також можна приготувати настій (залийте кавову гущу окропом і залиште настоюватись), а потім поливайте ним культуру раз на два тижні. Кавова гуща підкислює ґрунт та насичує його корисними речовинами, зокрема збагачує азотом, що сприяє покращенню структури землі. Внаслідок такої підгодівлі, ягоди стануть більш соковитими, солодшими та більшими.