Щоб газон був зеленим, здоровим на вигляд та стійким до стресових умов, потрібно не лише обрати правильну травʼяну суміш, а й регулярно його підживлювати. Добрива здатні позитивно вплинути на траву, а також посприяти на швидке відновлення після вилягання. Як результат, ви отримаєте рівну, щільну й еластичну поверхню.
Існують різні методи внесення добрив, зокрема додавання рідких або розчинних добрив під час поливу. Весняне підживлення стимулює ріст та робить газон більш стійким до посухи і погодних умов.

Перш за все, потрібно збагатити ґрунт корисними мікроелементами, для цього підійдуть азотні добрива. Вони беруть участь у синтезі хлорофілу, завдяки якому газон стає яскравого зеленого кольору. Садівники радять вносити сульфат амонію, карбамід, аміачну селітру та нітроамофоску. У випадку закладання молодого газону, рекомендується використовувати комплексні мінеральні добрива.
Азотно-фосфорно-калійні добрива покращують родючість газону в рулонах та стимулюють розвиток кореневої системи. Тепер, що стосується внесення добрив, спеціалісти радять виконувати цей процес вручну, але є один нюанс – газон має бути сухим. Добриво необхідно розподілити рівномірно, щоб уникнути передозування.

Після внесення добрив, слід регулярно поливати газон – двічі на тиждень по 20 хвилин. Також не варто косити траву, якщо її висота ще не досягла 5 см.
Підживлення нітроамофоскою варто проводити ще на початку квітня, коли земля прогрілася до температури +12 градусів. Цей процес слід закінчити до початку періоду інтенсивних дощів. На початку травня рекомендується провести повторне підживлення, коли трав’яний покрив буде перебувати у фазі інтенсивного росту.