Ці 3 рослини не можна висаджувати в саду ні в якому разі: вони виснажують ґрунт лише за 1 рік

Існують рослини, які дуже хочеться виростити у себе в саду, адже виглядають вони неперевершено, але це може бути серйозною помилкою. Розповідаємо чому.

Буває, приходиш у свій сад на початку сезону, починаєш працювати, і помічаєш, що на деяких ділянках рослини просто не хочуть розвиватися. І проблема може бути в тому, що ґрунт виснажений. Добитися такого ефекту буває надзвичайно легко, якщо не знаєш, які саме рослини витягують усі ресурси із землі, не залишаючи після себе абсолютно нічого.

Які рослини швидко виснажують ґрунт

Садівник розповів, які рослини швидко виснажують ґрунт

Ранункулюси — відомі в усьому світі садові вампіри. Ця квітка має неймовірні декоративні властивості: а ще легко вирощується, самостійно бере із ґрунту все, що їй необхідно і ефективно розмножується. Але в неї також є значний мінус — поруч нічого не росте. Власне, як і після них іншим рослинам просто нічого не залишається.

Значною жадібністю також відрізняються жоржини, які можуть витягти із землі усі залишки, що могли би дістатися іншим культурам.

Попри те, що жоржини прийнято викопувати на зимній період, за теплий сезон вони здатні значно виснажити землю. При вирощуванні даної культури важливо вносити додатково добрива для того, аби жоржини вистачило усіх необхідних речовин для пишного цвітіння, і вона необкрадала своїх сусідів.

Доволі неочікуваним чином у цей перелік також попадає хрін, який мало того, що дуже непросто виводиться з ділянки, ще й забирає собі всі корисні і не корисні речовини, залишаючи своїх конкурентів далеко позаду.

Якщо необхідно видалити дану рослину, важливо добре змочити ґрунт, і витягувати його обережно, аби не зламати. Таким чином в землі не залишиться ніяких залишків хрону, і відповідно, він не проросте.

Пам’ятайте, що будь-яку культуру можна вирощувати у себе в саду, адже всі рослини заслуговують любові. Але до особливо жадібних та амбіційних рослин треба підходити не з пустими руками, а з добривами.

Схожі статті

Турецький лайфхак на 10 з 10: як охолодити квартиру без кондиціонера – порятунок в спеку

Кондиціонери є далеко не у всіх квартирах. А від спеки посеред літа страждають практично всі люди. Знизити температуру повітря у кімнаті хоча б на 1-2 градуси можна спробувати самотужки.

Навіщо така петрушка? Зелень є, але не пахне: всьому причиною завжди ці 2 помилки

Іноді так стається, що ми вирощуємо петрушку, щоб отримати прекрасний аромат у наших страв, а натомість отримуємо абсолютно відсутність запаху у зелені.

Хочете мати найкращий врожай “на селі”? Посадіть між кущами огірків одну з цих 5 рослин

Якщо ви хочете виростити у себе на ділянці щедрі врожаї огірочків – подбайте про правильних "сусідів" поряд. Які рослини можна і треба саджати поряд із зеленцями? Читайте про це в нашій публікації.

Якщо груша, то калію, якщо морквина – то азоту: городники знають, чому огірки змінюють форму

Огірки на городі можуть набувати абсолютно несподіваних форм. То загнуться гачком, то скрутяться у підкову, то нагадують морквину. За цими ознаками можна визначити, яких елементів бракує городині.

Як виростити моркву розміром з кабачок? На Одещині її поливають цим, а врожай збирають мішками

Щоб морква здивувала солідними розмірами, достатньо внести у землю невелику кількість простого добрива, яке є майже в кожного вдома. Що саме необхідно зробити?

Наша ожина дає врожаї хвилями, бо бабуся купила правильні саджанці: 3 правила, і ягід – море

Чи знаєте ви, що від правильного вибору саджанців залежить врожайність ожини? Щоб кущі засипали господарів в сезон соковитими і смачними ягодами – обирайте саджанці за трьома ознаками.