Якщо хочете отримати в підсумку великі голівки часнику, запобігти пожовтінню та перетворенню на стрілки, обов’язково знайдіть час у травні, щоб підживити пахучу рослину.
Оскільки часникові насадження не дуже полюбляють вологу, то не треба спочатку поливати, а потім підживлювати. Краще поєднати ці дві процедури, зробивши 2 в одному. Мінеральні добрива слід чергувати з органічними.

Після внесення добрив плантацію ретельно розпушіть. Тільки спочатку дочекайтеся, щоб цілюща водичка всоталася в землю. Ставтеся до цього дуже серйозно. Оскільки занадто високий рівень вологості може призвести до гниття голівок.
Коли йде процес набору наростання листя, часник неабияк потребує азотного підживлення. Отже, у травні рослину підживлюйте аміачною селітрою. Знадобиться всього 2 ст.лож. засобу, який потрібно розчинити у відрі води.
Якщо добриво залишиться, не виливайте, а обробіть ще й цибулеву грядку – це не буде зайвим.
Як варіант можете використати сечовину. 1,5 л карбаміду залийте 10 л води й використовуйте для поливу грядки. Наситить ваших підопічних азотом також аміак. На відро води знадобиться 3 ст.лож. добрива. Обирайте 10%-ий засіб.

Зважте, що одного цебра будь-якого з вище наведених розчинів вистачить на обробку 5 квадратних метрів насаджень. Особливу обережність проявіть, працюючи з нітратом амонію.
Жодної краплі цієї речовини не повинно потрапити на тирсу, суху солому чи торф. Амоній дуже легкозаймистий, і під дією сонячних променів може зчинити справжню пожежу.