Вони точно знають: що покласти в лунку для розсади огірків – 5 рецептів від сумських городників

Для того, щоб отримати великий і смачний урожай огірків, розсаду потрібно підживити ще на етапі висаджування у відкритий грунт. Дізнайтеся, які є ефективні способи підживлення.

Огірки – досить проста у вирощуванні культура. Їх можна саджати у відкритий грунт у вигляді розсади, або просто сіяти насіння.

Втім, для того, щоб отримати гарний урожай потрібно дотримуватися правильної техніки посадки, а також підживити грунт перед посадкою розсади, чи насіння.

Так, огірки потрібно садити на відстані не менше 30 см один від одного, а ширина міжряддя має бути 40-50 см.

Чим підживити грунт перед посадкою огірків

Добрива можна додавати безпосередньо в лунку або одразу розподілити їх по всій поверхні грядки, адже огірки мають поверхневу кореневу систему.

Городники розповіли про врожайний сорт огірків, що не потребує догляду
Городники розповіли, що покласти в лунку для огірків, щоб зібрати великий урожай

Для цього можна використовувати органічні та мінеральні добрива, а також їхні поєднання. Не менш популярними є народні рецепти підживлення, які легко приготувати з доступних інгредієнтів.

Щоб підживлення в лунці дало максимальний ефект, важливо врахувати кілька моментів. Місце для огірків має бути добре освітленим, рівним і без застою води. Ґрунт бажано вибирати легкий, пухкий і з нейтральною кислотністю. Перед посадкою рекомендується внести компост або перегній з розрахунку відро на квадратний метр, а краще підготувати ділянку ще з осені, додавши відро гною або компосту, 300 г кісткового борошна і склянку золи на квадратний метр.

Городники пояснили, що чим посипати дерева та кущі до початку лютого
Городники розповіли, що покласти в лунку для огірків, щоб зібрати великий урожай

Оптимальними попередниками для огірків є капуста, цибуля, часник, томати, картопля, перець, баклажани, буряк, морква, бобові та зелені культури. Небажано висаджувати огірки після кабачків, патисонів, гарбузів, динь і кавунів. Відстань між лунками має бути 20-30 см, а між рядами — 90-100 см. Глибина лунки повинна відповідати розміру земляної грудки з корінням, залишаючи трохи місця для підживлення залежно від його типу та кількості. Важливо, щоб грядки були очищені від бур’янів та рослинних залишків.

Схожі статті

Ці 3 культури більше не вирощують на Одещині – аномально спекотне літо не дозволяє

Деякі городні культури більше не вирощують на городах Одеської області. Вся справа в тому, що вони не витримують спекотну погоду та високі температури повітря. Які це рослини – розповість "Сенсація".

Тест мульчі з 3 матеріалів – органіка проти синтетики: що підійде в умовах спекотного літа

Використання мульчі влітку – чудовий спосіб захистити городні рослини від пекучих сонячних промінчиків і зберегти вологу. Який матеріал обрати для мульчування – розповідає "Сенсація".

Вода з крану і фільтрована: якою поливати капусту – результат експерименту на 2-х грядках

Якою саме водою слід поливати капусту, з'ясували українські садівники. Вони розібралися в якості води з-під крану, колодязів, свердловин і фільтрів. В результаті, обрали оптимальний варіант!

У червні – зверніть увагу: 3 різні методи затінення огірків – аграрії пояснили переваги кожного

Лайфхаки того, як створити тінь над огірками не витрачаючи на це багато грошей. У деяких випадках, не знадобиться навіть ні копійки. Завдяки цьому, овочі не скидатимуть свої зав'язі.

Агрономи протестували 7 видів підживлень для полуниці: лише одне показало реальний результат

Сьогодні пропонують величезну кількість органічних підживлень для полуниці і все обіцяють приголомшливий результат, але на практиці все виглядає інакше.

9 із 10 городників допускають критичну помилку при вирощуванні кабачків: НЕ робіть ось так

Вирощування кабачків – тільки на перший погляд проста справа. Та чи знаєте ви, що згідно із неофіційною статистикою 9 із 10 городників залишаються без врожаю. Розповідаємо, через що це відбувається.